"Justice League" w rękach Wachowskich?


Ben Affleck, obchodzący niedawno czterdzieste urodziny, zdementował plotki, jakoby miał zająć się reżyserowaniem filmu "Justice League". I może całe szczęście, bo świat poznał nowych kandydatów do zajęcia się tym projektem, a są to... Andy i Lana Wachowscy.

andy, larry, wachowscy

Jak donoszą zagraniczne media, wytwórni Warner Bros przypadło do gustu ich najnowsze dzieło, "Atlas chmur", a zwłaszcza to, że udało im się wykreować wielki spektakl, a także wyeksponować okazałą obsadę aktorską. Wszystkie te elementy mogą się okazać bardzo przydatne, przy filmie takim jak "Justice League", opowiadającym o drużynie superbohaterów, w którym potencjalnie ma wystąpić wiele gwiazd.

Jak sądzicie, czy Wachowscy są dobrym wyborem do filmu o komiksowych superbohaterach?

Odpowiedz
Amerykańskie kino schodzi na psy.
Odpowiedz
Szczerze mówiąc nie oglądałem żadnego filmu wyreżyserowanego przez rodzeństwo Wachowskich i jakoś nie uległem entuzjazmowi, że są wypatrywani, jako kandydaci do roli reżyserów. O samym "Justice League" wiemy niewiele, czekam na następne informacje, a wśród nich kto napisze scenariusz i czy film będzie szedł w stronę "Avengersów", czyli czy będzie produkcją akcji z świetną obsadą, efektami specjalnymi i humorem. Szczerze - to nie miałbym nic przeciwko temu, aby tak wyglądał, ale raczej się to nie uda, bo wydaje mi się, że temu uniwersum brakuje ciekawych i humorystycznych postaci takich jak Hulk czy Iron Man, obecnie kojarzę tylko jedną taką, ale to antagonista, nie bohater. Ale poczekamy zobaczymy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia niedziela, 26 sierpnia 2012, 20:27 napisał

Oj tu wytknę błąd rzeczowy, jacy bracia Wachowscy - rodzeństwo jak już.
http://pl.wikipedia.o...Andy_Wachowscy

Boshe... dopiero teraz (czyli zupełnym przypadkiem) się dowiedziałem. Czy ci ludzie naprawdę nie mają co robić...

I czemu w forumowym zestawie nie ma emotki gościa walącego głową w mur?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
← Nowości

"Justice League" w rękach Wachowskich? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...