Poszukuję utworu...

Ok, wie widziałem takiego tematu, a przecież czasem zdarza się (mnie notorycznie), że usłyszymy w tramwaju czy sklepie pewną piosenkę, ale nikt nie wie co to, a nuta fajna.

A więc... może nie wiele to ludziom wyjaśni, ale warto spróbować. Czy ktoś pracuje w Cropp Town albo może często odwiedza? Bo dziś byłem i puścili fajną niby techno-dance, ale śpiewała to Chinka, tego jestem pewien, że Chinka, bo nie był to koreański ani japoński. Wiem, słaby opis, ale tyle zapamiętałem, a kadra pracownicza nie wiedziała co to, bo nie mają listy utworów. Ktoś kojarzy?
Odpowiedz
jedyna piosenka o "chinach" jaka przychodzi mi do głowy to Princess of China zespołu Coldplay ale jest ona śpiewana po angielsku.
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że nie o to Lionelowi chodziło . Princess of China wykonuje Coldplay wraz z Rihanną
Bard Card i nie była to piosenka o Chinach tylko wykonywana przez Chinkę (tak twierdzi Lio )

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Racja ale i tak lepiej przejrzeć wszystkie możliwe opcje... przynajmniej według mnie...
Odpowiedz
Ale Chiny w tytule, a śpiewająca Chinka to tak długa droga, że raczej już wychodzi z rejonu "możliwości".
Odpowiedz
Chińską poezję śpiewaną a chińskie techno dzieli raczej spora przepaść

Jeżeli masz internet darmowy w telefonie, to polecam:

http://www.shazam.com/

Podkładasz do głośnika, a program znajduje wykonawcę.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja szukam piosenki rosyjskojęzycznej. Widziałem dawno temu teledysk, gdzie riksza jeździła pod wodą. Niestety, wykonawca miał przydługą nazwę. Ktoś może kojarzy ten teledysk?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Muzyka

Poszukuję utworu... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...