4 miliony sprzedanych kopii gier z serii Wiedźmin!


Studio CD Projekt RED ujawniło liczbę wszystkich dotychczas sprzedanych egzemplarzy gier z serii Wiedźmin. Jak się okazało, wyniosła ona ponad 4 miliony kopii.

wiedźmin, triss merigold

Szef studia, Adam Badowski, jest pod wrażeniem wyniku osiągniętego przez serię i stwierdził wprost, że Wiedźmin i Wiedźmin 2: Zabójcy królów to świetne cRPG-i, które są obowiązkową pozycją dla każdego. Nie pozostaje mi nic innego, jak podpisać się pod tymi słowami, gdyż także wysoko cenię produkcje naszych rodaków. Ci, którzy jeszcze ich nie znają, z pewnością będą mogli nabyć je latem, kiedy są największe obniżki cenowe.

4 miliony to dobry wynik. Gratulacje CD Projekt RED! Mam nadzieję, że kolejne gry polskiego studia (w tym także ta, rozgrywająca się cyberpunkowych klimatach) osiągną podobny lub jeszcze większy sukces!

Odpowiedz
Super wynik, ciekawi mnie tylko jak te liczby rozkładają się między pierwszą i drugą część, oraz stosunek XBox - PC, ogólnie CDPR powoli wyrabia sobie markę poza granicami naszego kraju, to dobry prognostyk.

Odpowiedz
← Nowości

4 miliony sprzedanych kopii gier z serii Wiedźmin! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...