Allods Online

Od dłuższego czasu grywam w darmowego mmorpg-a (mikropłatności) o nazwie Allods Online. Jest to dość ciekawa gra, gdzie większość zadań ma sensowne opisy. Zdarza się, że fabuła przykuwa do monitora na dość dłuższy czas. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej wstawiam linki do oficjalnego forum eu i wersji polskiej której zamknięte beta testy startują już 7 czerwca i będą trwać do 14 czerwca.
http://allods-forum.gpotato.com/ - EU
http://allods-online.pl/ - PL
Przejdźmy do sedna sprawy, czyli pytania które miałem zadać. Czy ktoś z was gra na którymś z serwerów? Czy zamierzacie zacząć grać w polskiej wersji językowej? Zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz
Kiedyś grałem, niby fajne ale... bazuje na tych samych schematach co milion pięćset sto dziewięćset innych MMO i dość szybko się nudzi (jak prawie każde MMO)
Odpowiedz
Grałem, jeszcze w betę rosyjską. Gra ma bardzo dobrą fabułę i kilka ciekawych rozwiązań, jak statki astralne czy ten gobliński futbol. Z drugiej jednak strony dobił mnie nieco rozwalony balans i poziom trudności kolejnych obszarów. Nie miałem szans na wykonanie misji samotnie, bo potwory były tak silne, a ja zadawałem im mikroskopijne obrażenia. Na dodatek trudno było znaleźć drużynę, by się z tym uporać.
Niemniej jednak, fabuła była świetna, tylko grafika nazbyt cukierkowa jak dla mnie, więc nie mam zamiaru próbować polskiej bety. Na razie zajmuję się "Aion", do czasu wyjścia "GW2".
Odpowiedz
Powiem Ci, że od czasu rosyjskiej bety minęło dość dużo czasu. Grając bez żadnych mikropłatności udało mi się dojść do 44 poziomu samotnie (wyjątek instancje). Myślę, że teraz jest dużo dużo łatwiej niż kiedyś. Dawno temu grałem i wtedy naprawdę było trudno poznawać fabułę. Po jakimś czasie wróciłem do gry i było dużo łatwiej. Jeśli znajdziesz czas radzę spróbować, gdyż gra nie jest ignorowana przez twórców i dość często wychodzą nowe update-y.
Odpowiedz
Klient tej gry będzie w nowym CDA, a że jest już polska wersja językowa, to pewnie zagram. Po filmikach wygląda na niezłą grę.
Odpowiedz
Cześć.
Wracam do swojej "jednej jedynej" gry mmo, po dłuższej wycieczce po innych pożeraczach czasu. Nic nie spodobało mi się bardziej od astralnego świata alodów. Dobra nie zanudzam, bo nikogo tu nie obchodzą opisy moich przeżyć wewnętrznych.

Wracam na polski serwer. Gram po stronie ligi. Klient jest w fazie ściągania (20%). Próbowałem namówić kilku kolegów, ale dla nich to tylko "lol". Mimo to zgodzili się później zajrzeć. Chciałem Was zaprosić do wspólnej gry. Możemy spróbować, założyć gildię. Gra jest na prawdę wciągająca z rozbudowanym end-gamem.
Dla wszystkich zainteresowanych, piszcie pod tym tematem albo na pw. Osobiście służę doświadczeniem. Grywałem w allodsa jakieś 2 lata. Z chęcią pomogę wszystkim z zadaniami i z rozwojem postaci.
Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy.
Odpowiedz
Wszedłem na tego stronę. Popatrzyłem na tego screeny. Wracam do GW2 i EVE.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Dzięki za zainteresowanie.
To oczywiste, że Allods nie ma startu do płatnych produkcji. To raczej dla tych, którzy chcą grać za darmo, tym samym ciesząc się dość ładną grafika i multum możliwości. Jeden z najlepszych darmowych tytułów, jakie znam. Serdecznie wszystkich zapraszam.
Odpowiedz
Dobra gra, ale na dłuższą mete dośc nudna jeśli chce się grać samemu.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Allods Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...