Czołgi

Żaden problem, to Sturmtiger - jedna z ciekawszych konstrukcji, pojazd uzbrojony w 380 mm wyrzutnie rakiet. Swoją droga to nie czołg, a rodzaj działa samobieżnego. Ale przecież nie będziemy zawężali pola naszej dyskusji
Odpowiedz
Zgadza się. Może to nie czołg, ale zbudowany na podstawie czołgu PzKpfv VI Tiger

Ranger Krzyś - 3
Manfret - 1
Withord - 1
Odpowiedz
Zmylili mnie Ci amerykańscy żołnierze. Cały dzień główkowałem co to za amerykańskie cudo Z boku widać wyraźnie 'niemieckie rysy'
Odpowiedz
Protip: W nazwie obrazka jest odpowiedź Zapisz sobie zdjęcie na komputerze i wrzuć jako załącznik z podmienioną nazwą.
Odpowiedz
No i co? Fiat 2000. Łał. Dawaj jeszcze raz obrazek
Odpowiedz
Wyglada jak brytyjski Mark I, tyle w barwach niemieckich.
Odpowiedz
Ja stawiam na Mark IV, przejęty i przemalowany przez Niemców.
Cholera, one wyglądają prawie tak samo
Odpowiedz
Dokładnie, to Mark IV. Szczerze mówiąc, sam nigdy nie potrafiłem dokładnie ich rozróżnić, no może poza rodzajami "żeńskim" i "męskim" Zagadka była w miarę łatwa, ale ta podpucha z barwami mogła zwieść.

Zadajesz!
Odpowiedz
Odpowiedź brzmi: to Panzerkampfwagen IV w wersji z długą lufą (prawdopodobnie - 75mm L/48). Stawiam na wersje H lub J.
Odpowiedz
Zgadza się. Nie mam pojęcia czy H czy J, tego już nie rozróżniam.


Ranger Krzyś - 4
Manfret - 1
Withord - 1
Odpowiedz
To nie jest francuski czołg FT-17 z IWŚ?
Odpowiedz
Chyba będzie potrzebna pomoc, bo ja nie mam pomysłu
Odpowiedz
Trop z FT 17 był dobry. To jest jego powojenna wersja produkowana na licencji w... (a to zgadnijcie)
Odpowiedz
W takim razie Fiat 3000 produkowany we Włoszech?
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Czołgi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...