[W2] Brak ikonki Wiedźmina

Tak jak w tytule mam problem z Wiedźminem 2 a dokładniej z jego ikoną to było tak:
gram w wiedźmina zapisałem i zakończyłem grę , jakiś czas potem wyinstalowałem program i przez przypadek zaznaczyłem ikonę Wiedźmina 2 i w całym komputerze nie ma , i nie wiem co zrobić bo nie mogą uruchomić gry a płyty nie mam , żeby ponownie zainstalować. Co mam zrobić może ktoś zna lub wie z jakich stron można znaleźć ikonę Wiedźmina ??????.
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Edytowałem nazwę tematu. Dbaj o to, by była ona jak najbliższa problemowi. Jak byś znalazł rozwiązanie, gdyby każdy temat nazywał się "Problem" albo "Pomocy!", hmm?

Ikonkę gry skasowałeś z pulpitu? Jeśli tak, to sama gra nadal jest na dysku. Nie wiem jaki masz system, więc domyślnie dla Windowsa XP jest to Start->Panel sterowania->Dodaj lub usuń programy. Po chwili ładuje się ich lista i jeśli faktycznie gry na niej nie ma, to ją skasowałeś. Wtedy raz jeszcze ją instalujesz z płyty lub z gog.com, jeśli uprzednio dodałeś ją do swojej biblioteki.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A można precyzyjniej? Bo z tego wynika że kliknąłeś ikonę wiedźmina 2 w dodaj/usuń programy, co rozpoczęło usuwanie gry, a ty zakładam, że przerwałeś ten proces jak najszybciej. Możesz spróbować tak Start->Wszystkie Programy i tu szukasz ikony Wiedźmin 2 i kopiujesz ją na pulpit.

Sprawdziłem w folderze z grą nie ma żadnej ikony, którą można przekopiować na pulpit, więc ta opcja wydaje się jedyna, inaczej kopiuj save'y i przeinstaluj grę, ale wcześniej zobacz czy w Panelu Sterowania nie ma opcji napraw.

Odpowiedz
Chodzi mi o to , że nie usuwałem z dodaj /usuń tylko z pulpitu po prostu zaznaczyłem ikonę na pulpicie i znikła po prostu w całym kompie jej nie ma , nie wiem jak dokładniej mogę wam opisać całe zdarzenie.
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Ok rozumiem to niczego nie zmienia. Tak jak napisałem Start->wszystkie programy i tu szukasz tej ikony, u mnie jest więc i u ciebie powinna się znaleźć (jeśli nie na wierzchu to w folderze Wiedźmin 2), nazywa się "Uruchom Wiedźmin 2", przekopiuj ją na pulpit.

Odpowiedz
← Wiedźmin

Brak ikonki Wiedźmina - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...