[NWN:HotU] Aribeth

Lady Aribeth urocza Paladynka urodzona w Burzowym Lesie wstępująca na służbę u Lorda Nashera po wypadku z orkami.

W tym temacie piszcie co o niej wiecie różne ciekawostki historie ary screeny opowieści i wzruszające historie czy też moduły z jej udziałem ten temat pozwala na opisanie przez siebie jej postaci a więc.......... do roboty


A może urządzimy sobie quiz na jej temat? Zaglądajcie i odpowiadajcie


Połączyłem.
Odpowiedz
Czy ktos zamierza być aktywny na tej stronie i w tym temacie???
Odpowiedz
Może macie jakieś informacje na temat jej prywatnego życia? Czekam na odpowiedzi:)
Odpowiedz
Em... nie wiem, czy wiesz, ale Lady Aribeth nie ma prywatnego życia. Ona... jakby Ci to powiedzieć... nie istnieje?
Odpowiedz
Tak to prawda ale mi chodziło o jej prywatne życie w Neverwinter (ślub z Fenthickiem czy jej przeżycia o których opowiada nam w 2 rozdziale) a nie o ten świat. Te informacje to np. gdzie mieszkała jej hobby marzenia takie tam. Podobno w grze jest wzmianka o tym, że nie uznawała ona seksu przedmałżeńskiego. Nie to żebym był jakims zboczeńcem czy nienormalnym myślącym o niej jak o prawdziwej postaci tylko to ciekawośc
Odpowiedz
A nie próbowałeś po prostu dokładnie przestudiować wszystkich dialogów z nią w NwN 1 i HotU? Wykonać pobocznych misji fabularnych, które dadzą Ci pełnię wiedzy na jej temat? To chyba bardziej satysfakcjonujący sposób dowiadywania się czegoś o ulubionej postaci, niż gotowe odpowiedzi z trzeciej ręki
Odpowiedz
Co do tego masz oczywiście racje tylko że ja juz to zrobiłem (chociaż i tak mi się to nie nudzi) myślałem po prostu ze masz jakieś ciekawe informacje. Przy okazji-dużo masz odznaczeń gratulacje!
Odpowiedz
Powiem szczerze, że choć Aribeth choć z pewnością jeden z ciekawszych npc w NWN, to mimo wszystko nie zapadła mi jakoś głęboko w pamięci, jak zresztą całe NWN które uważam za grę całkiem dobrą ale nie jakąś rewelacyjną.

http://gexe.pl/neverw...ne-Osobistosci

Tu masz trochę na jej temat, choć jak tak czytam co piszesz, to zdajesz się być jakimś fanatykiem, który wie na ten temat znacznie więcej niż my wszyscy.

Odpowiedz
dzięki za pomoc a moze ktos wie gdzie sa zawarte informacje o tym co wcześniej pisałem a mianowicie o tym przedmałżeńskim współżyciu tak tylko pytam bo nigdzie nie moge znaleźć informacji na ten temat a ciekawi mnie czy to autorzy o tym napisali czy jakiś gracz
Odpowiedz
Ależ ty jesteś ciekawy na takie tematy Bard Card Poszukaj może info na jakiś innych stronach niekoniecznie polskich. Mnie sama Lady Aribeth jakoś nie porwała chociaż przyznaję że ładnie wygląda Uważam że aktorka podkładająca głos w NWN jest niesamowita chociaż nie znam jej nazwiska
I Zgadzam się ze Sosną. Dla mnie jesteś jak jakiś fanatyk Aribeth Bez obrazy of course

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dziękuje Wam za odpowiedzi a co do mojej ciekawości na "te tematy" to troszkę nie masz racji bo mnie to interesuje tylko dlatego bo prawie wszystko inne już wiem, a co do fanatyka to odejmij od tego słowa "anatyk" i wyjdzie ci kim jestem (oczywiście nie wentylatorem z tłumaczenia języka angielskiego tylko fanem) i wielbicielem podobnie jak Hawkwood

[Dodano po 2 dniach]

http://www.theoasisfo...?topic=3056.40

[Dodano po 17 dniach]

Powyżej dałem link do portretów z Lady Aribeth (Nie rysowałem ich a znalazłem w internecie).
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Aribeth - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...