Dark Souls Prepare to Die Edition: Wersję ne PC wyda Cenega


Szczerze powiedziawszy – to było pewne. W końcu nakładem Cenegi ukazała się także edycja "Dark Souls" na konsolę. Prawdziwą wiadomością jest to, że u nas wersja na PC ukaże się w "wyjątkowym wydaniu". Przyznam, że polski wydawca pozytywnie mnie zaskoczył, kolejna gra w bogatszej edycji! Niestety nic o niej jeszcze nie wiadomo.

dark souls, gra rpg

Co ponadto? "Dark Souls" nie zostanie zlokalizowane w pełni, gracze dostaną tytuł tylko z polskimi napisami. Szkoda. Premiera została wyznaczona na 24 sierpnia tego roku. Przypomnijmy także, że edycja na PC będzie zawierała dodatkowe niespodzianki jak nowi bossowie. Ciekaw jestem ceny – czy będzie tak samo atrakcyjna jak przy "Alanie Wake'u"? A Wy co sądzicie o lokalizacji "Dark Souls" i "wyjątkowym wydaniu"? Wolelibyście zwykły, ale tańszy? Chcielibyście polski dubbing?

Odpowiedz
No i super. Spolszczenie, bogatsze wydanie... jak za starych dobrych czasów. Zastanawiałem się ostatnio nad Dark Souls na konsolę, ale chyba jednak poczekam aż światło dziennie ujrzy wersja na PC.
Odpowiedz
← Nowości

Dark Souls Prepare to Die Edition: Wersję ne PC wyda Cenega - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...