Witajcie cześć i czołem :)

Mama nauczyła mnie, że ładnie się przedstawić jak się gdzieś w gości przychodzi, dlatego też.
Mam na imię Patryk, 22 lata za mną dokładnie. Zodiakalny baran. Obecnie goszczę w skromnych progach Politechniki Łódzkiej, w Centrum Kształcenia Międzynarodowego potocznie zwanego IFE. Kierunek to Business and Technology, jakże fortunnie na polski przetłumaczony jak Zarządzanie i Inżynieria produkcji (O losie ;<). Studia bardzo mi się podobają i odnajduję się w tej materii jakoś. Niestety już za rok pora na napisanie inżynierki i nie mam pomysłu co dalej, dlatego też miłoby było jakby ktoś zechciał coś poradzić.
Gdzie w Polsce są jakieś ciekawe studia 2 stopnia po angielsku w jakimś kierunku biznesowym, dobrze jakby były jakoś połączone z informatyka bądź PR, albo finansami? Oczywiście chodzi mi o studia darmowe.
Jeszcze apropos studiów to mam przyjemnośc mieszkać w akademiku nr 7 na osiedlu akademickim PŁ. Polecam!!! Poza tym jestem obecnie na Erasmusie we Francji i takie doświadczenia międzynarodowe też jak najbardziej zachwalam.
Co do zainteresowań i wiatrów które sprowadziły mnie Gexe. Otóż fantastyka to jakoś tak od dziecka, zawsze mnie ciekawiło jak to by było w świecie z magią, smokami, rycerzami. Kim ja bym tam był? Moje ulubione CRPG wszechczasów to bezsprzecznie Fallout 2. Wiem, że to niekoniecznie produkcja fantasy, ale ta gra zjadła mnie bez reszty. Uwielbiam ją!!! Jeśli chodzi o literaturę to książką faworytką w moim wypadku jest bezsprzecznie Hobbit spod pióra mistrza Tolkiena. Bezbłędna książka. Swoją przygodę z czytaniem zawdzięczam Harremu Potterowi, do którego zawsze chętnie wracam i czytam fragmentami od czasu do czasu. Ten świat ma coś w sobie, magnetyzm. Zdarzyło mi się napisać opowiadanie czy dwa. Nie zostały jednak zbyt dobrze przyjęte na fantastyka.pl i trochę mnie znięchęciło na chwilę obecną. Chociaż ta pasja pewnie nigdy nie umiera. Zawsze jakiś scenariusz w głowie siedzi. Na Gexe przebywałem już dłuższy czas, zawsze miło przeczytać recenzję, żeby zobaczyć na co się nastawić przed graniem. Do rejestracji na forum zachęciły mnie konkursy forumowe, ale nie mogę trafić z czasem coś ostatnio na odpowiedzi.
Miałem tez krótką przygodę z RPG kartkowym, mianowicie zdarzyło mi się grać ok. roku w Earthdawn. Niestety słaby mistrz gry nie przytrzymał nas na dłużej przy temacie.
Poza tym jedną z moich większych pasji jest Manga i Anime. Anime obejrzałem naprawdę sporo, ciężko wskazać faworyta. Manga to głównie tasiemcowate potwory, które są teraz na topie i niestety na powolnym kończeniu jak Naruto, Bleach, Fairy Tail, One Piece, Toriko, Fullmetal Alchemist i kilka innych tytułów. W tej kwestii wciąż nadrabiam wszelkie braki.
Poza tym wielki zapaleniec koszykówki, siatkówki i nauki języków obcych. Obecnie mam w repertuarze Angielski, Hiszpański, Japoński, Francuski, Niemiecki(mocno zardzewiały).

To tyle, trochę się sprodukowałem. Jakieś pytania?
Odpowiedz
Sugoi~. Kolejna osoba, z którą można będzie pogadać o różnych rzeczach Jednakże Toriko sobie odpuściłem Douzo yoroshiku.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Witam, mam kilka pytań
1. W którym roku zacząłeś swoją przygodę z Falloutem 2? Jakie było twoje pierwsze wrażenie? Czy coś Cię w nim razi, denerwuje?
2. Grałeś w pozostałe Fallouty?
3. Czy czytałeś Metro 2033/34 i inne książki z tego uniwersum? Jeśli tak, to jakie masz odczucia po lekturze?
4. Jaki typ muzyki i filmów preferujesz?

Zapraszam do udziału w konkursie wiedzy o pierwszych Falloutach, bo coś mało graczy uczestniczy .
Odpowiedz
1. Myślę, że coś około 2000 roku. Pierwsze spotkanie to Fallout 2 o dziwo, nie jedynka. Gra mnie urzekła swobodą działania, tym że mogłem kraść co popadnie w różnych domkach, walczyć z kim chcę, uciekać jak chcę, milion opcji dialogowych. Na dłuższą metę denerwowały mnie encountery z mobami na pustkowiach i dużo postaci bez orginalnej linii dialogowej, tylko powtarzające coś. Intro jest genialne. No i te bugi ;< Mimo to miłość na wieki
2. Grałem we wszystkie oprócz tacticsa, który jest dla mnie zdradą orginalnych zasad Fallouta i nie podszedłem do niego. To ma być rpg nie taktyczna gra.
3. niestety nie.
4. Muzykę chyba najlepiej zdefiniuję profilem na last.fm należy do tego dodać jeszcze Tedego i Łonę ostatnio z filmów to raczej to co dobre, tzw. oscarowe. Ostatnio Repo Man mnie rozwalił na łopatki, genialny film. Nie pogardzę dobrą sensacją, fantasy, lubię się dobrze pośmiać, serialami ostatnio trochę żyję, TBBT, HIMYM, Two and a half Man, Mentalista, Person of Interest, Game of Thrones, Californication, Star Wars The Clone Wars, Merlin. Chyba wszystko Ulubiony film to Skazani na Shawshank!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Witajcie cześć i czołem :) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...