Game of Thrones - Cast your casting

Niezaprzeczalnym faktem jest, że casting to jeden z największych atutów "Gry o Tron". Trudno znaleźć wiele adaptacji powieści, które w równie wysokim procencie oddawałyby wyobrażenia fanów / czytelników / widzów o postaciach z kart pierwowzoru za sprawą zatrudnionych aktorów (na szybko przychodzi mi na myśl tylko "Władca Pierścieni"). Faktem jest również, że choćby casting był najwspanialszy, zawsze powiemy, że ten to nie tak w naszej głowie wyglądał

Dlatego też wpadłem na pomysł założenia tego tematu - podzielicie się swoimi wyobrażeniami o postaciach. Jeśli nie znajdziecie odpowiedniego aktora lub wizerunku do ilustracji, spróbujcie opisać bohatera dokładniej. Każdy wymienia tyle postaci, ile chce. Osobiście podaję tylko postacie, które widzę inaczej, niż w serialu, bo gdy zacząłem robić listę aktorów doskonale oddających moje wyobrażenia o bohaterach, to końca nie było widać

Moje typy

- Stannis Baratheon: Colm Feroe



- Davos Seaworth: Vincent Regan



- Silny Belwas: Peter Menash I



- Oberyn Martell: Oded Fehr



- Królowa Cierni: Judi Dench





Ciąg dalszy pewnie nastąpi, gdy mi się przypomni
Odpowiedz
- Eddard Stark

lub


- Cersei Lanister[/size]


[size=\"3\"]- Catelyn Stark



Zmieniłbym też aktorów, którzy grają dzieci Eddarda Starka, ale nie orientuję się w aktorach w wieku tych postaci.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia czwartek, 5 kwietnia 2012, 12:19 napisał

Taka młoda Cat?!

Te zdjęcie akurat zapewne przeszło przez FotoShop, bo Monica Belluci wygląda starzej Ale Catelyn nie wygląda aż tak staro - na filmie wygląda jakby stuknęła jej pięćdziesiątka, a w książce nie wiem czy przekroczyła czterdziestkę.
Odpowiedz
Osobiście nie mogę patrzeć na Joffrey'a! Bardziej by mi w tej roli pasował np Tom Felton (odtwórca roli Draco Malfoy'a gdyby ktoś nie wiedział )

Odpowiedz
A Sansa?! Jak myślicie, kto by się nadał?
Odpowiedz
Też nie cierpię Joffreya, ma taką dziwną twarz i te małe oczy. Tom Felton świetnie pasuje
Co do Sansy to ja bym dał Natalie Portman:
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Game of Thrones - Cast your casting - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...