[ME3] Romanse w ME 3

Mam takie pytanie. Mam się spotkać z Mirandą w Cytadeli. Gdy się spotykam wybieram opcję 2 czyli bez sexu. Ale osiągnięcie Romantyka i tak mam. Czy mam jeszcze możliwość romansu z Ashley?
Odpowiedz
A grasz na zapisie stanu gry z ME2, gdzie romansowałeś z Mirandą?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tak. Dodatkowo powiem że na początku jak spotkałem Mirandę powiedziałem że dalej coś nas łączy. Ale i dla Ashley też powiedziałem że mi zależy. Dla Ashley wypełniłem też zadanie z siostrą i cały czas wybierał "dobrą" drogę. Więc czy jest szansa że mogę zacząć romansować z Ashley jeśli odmówię Mirnadzie?


PS Bo kilka misji wcześniej miałem możliwość romansu z Liarą ale odmówiłem więc chyba jest jakaś szansa.

[Dodano po 22 godzinach]

Zaryzykuje może się uda. Do zamknięcia chyba że ktoś ma jakąś informacje.
Odpowiedz
Z Liarą można romansować wtedy, gdy w sektorach publicznych wyrazisz chęć na coś więcej niż przyjaźń. Co do Ashley - rozumiem, że ten romans rozwijałeś od początku, czyli odwiedzałeś ją w szpitalu, kupiłeś jej te wiersze etc.? Można z nią romansować także wtedy, gdy miałeś kogoś innego w ME2 - trzeba tej drugiej osobie podziękować i przeprosić Ashley.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Mass Effect

Romanse w ME 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...