[Drakensang] Broń dla drużyny

Chciałbym się spytać jaką broń najlepiej wybrać dla maga(metamaga).Jaka byłaby najlepsza, najodpowiedniejsza i w miare łatwo zdobywalna. Myślałem nad szablami, bo w Tallon po ubiciu smoka można zrobić szable żmiji.Gram od nowa, jestem dopiero w avestrue i zacząłem dawać w szable, ale ze zmienieniem broni nie ma problemu, o jeszcze mam inne pytanie: ja mam maga, wezme do drużyny:mag(ja),siepacze(Forgrim i Raula) i nie wiem kogo jeszcze? ta osoba powinna być tak noooo, od ziółek, otwierania zamków, płapek itp. myślałem nad sobą ale ja robie maga takiego do bitki, a nie do stania i leczenia, może Dranora, ale on jest cienki chyba, potem może Gladys albo tą łuczniczke z bagien, no nie wiem. ale jeszcze,żeby nie padała za często. o, i czy metamag to dobry wybór maga??? wziąłem go ze względu na trupka, bo potem podobno jest dobry. chce maga, bo grałem kiedyś wojem i ta smocza zbroja się marnowała bo ja lepsze nosiłem.
o, i bardzo przepraszam, że tak rozciągnąłem ten temat.z góry dzięki za odpowiedzi.
Odpowiedz
HEJ

gra bojownikiem i zastanawia mnie jaką broń rozwijać myślałem na sztyletami i pytanie czy są one dobre???albo włóczniami to amo pytanie .włócznie są raczej nie złem tylko czy jest ich pod dostatkiem i czy dużo stracę ja nie założę tarczy smoka(jakoś tak)
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Broń dla drużyny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...