Battleship – nowy plakat


Możemy już podziwiać nowy plakat reklamujący nadchodzącą superprodukcję Battleship: Bitwa o Ziemię.

battleship

Film opierać się ma na popularnej grze "w statki" firmy Hasbro, której nieoficjalną wersję rozgrywał chyba każdy. W wersji na dużym ekranie zobaczymy inwazję rasy obcych, którzy nagle pojawiają się w oceanie i rozpoczynają swoją misję podbicia Ziemi.

Możemy spodziewać się wielu widowiskowych scen, przygotowanych przez jednocześnie reżysera i producenta filmu, Petera Berga, który dał o sobie poznać przy okazji Hanckoka. Efekty to jednak nie wszystko, dlatego w filmie ujrzymy m.in Taylora Kitscha, Brooklyn Decker, Alexandera Skarsgarda (tak, to ten z Czystej krwi), Rihannę (znów to "ta Rihanna") oraz Liama Neesona w roli admirała Shane'a.

Za oceanem film zadebiutuje 18 kwietnia. Polscy fani będą musieli poczekać do 20 kwietnia.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Chyba jakaś pomyłka z datą. Z tekstu wynika, że zobaczymy film miesiąc wcześniej niż USA lub rok po.
Odpowiedz
Racja., przez tę zimę zachciało mi się cieplejszego miesiąca. Poprawione, dzięki za czujność!
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
wszystko sprowadza się do ogólnego stwierdzenia, że ekranizacja TETRISA to wcale nie taki głupi pomysł
Odpowiedz
Poroniony pomysł na film. Nie wiem, na jakim kacu musiałbym być, żeby z własnej nieprzymuszonej woli na coś takiego wybrać się do kina. Szkoda mi tylko Neesona, bo to w sumie znakomity aktor, a teraz zaczyna rozmieniać się na drobne - najpierw "Starcie Tytanów", a teraz ten potworek. Towarzyszu Liamie, nie idźcie tą drogą!
Odpowiedz
← Nowości

Battleship – nowy plakat - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...