Cryticus

Përshëndetje, nie słyszałem że wchodzicie. Zarobiłem tutaj już powyżej pierwszej setki postów więc się przywitam (prawdopodobnie nikogo to nie będzie obchodziło a temat pobije rekord nie wyświetlania ale cóż...) . Odpowiadam na Sebastian najczęściej robię to w mieścinie Głogów. Uważam się za fana fantastyki, cRPG-ów, i normalnych RPG-ów, jak każdy słucham muzyki,oglądam filmy choć to akurat dość rzadko. Fan Terrego Pratchetta i antyFan Terrego Goodkinda. A ponieważ wiem że nie dostanę żadnych odpowiedzi jeśli nie sprowokuje pytań czymś kontrowersyjnym to powiem że wierze w Boga
Wbrew pozorom fan metalu.
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
Do jakiej rzeczy powszechnego użytku porównałbyś siebie i dlaczego?

Dlaczego z góry założyłeś, że nikt nie odpisze?

Co Ci się nie podoba u Terrego Goodkinda?

Uważasz się za fana wymienionych wyżej rzeczy, ale czy to oznacza, że nim nie jesteś w 100%? Wytłumacz
Odpowiedz
Ad1. Nie wiem naprawdę nie mam pojęcia możliwe że Encyklopedii albo słownika, pełna bezużytecznej wiedzy, ale jak już się zdarzy sytuacja że jej potrzebujesz to jesteś zadowolony że ją masz.

Ad2. Nie powiedziałem że założyłem że nikt nie odpiszę, tylko że nikt nie odpiszę jeśli nie będzie pewnej kontrowersji. Komu chce się pisać na coś gdzie ma się wszystkie pytania odpowiedziano w 60 innych tematach a zdaję sobie sprawę że jest mnóstwo osób które napisały takie tematy jak ja i mają prawie takie same zainteresowania.

Ad3. Nie wiem dokładnie chyba to że wyczuwam od jego książek zwłaszcza tych związanych bezpośrednio z mieczem prawdy, powiew internetowego FanFiction'a . Obecność pisemnego Fanservicu która bije po oczach, nie zbyt interesujący antagoniści, głównie bohaterowie którzy wpadają idealnie w ramkę stereotypowych wybrańców,( Może oprócz Zedda chociaż on też wpada w ramkę ale jest to ramka którą lubię.)oraz czasem dziwną logikę typu "ich kultura ma opowieść o strasznym nagimi duchu kobiety, więc rozbiorę się do naga i pojadę sama na koniu próbując zniszczyć ich armię i z pewnością będą przede mną uciekać " w normalnym świecie ta kobieta została by zgwałcona, do cholery przecież ona miała już bliski moment gdzie prawie została zgwałcona, no i ten cały motyw kochamy się więc nie staniesz moim niewolnikiem kiedy mnie dotkniesz. Nie mniej jednak pewnie i tak przeczytam resztę jego książek bo jestem masochistą i będę miała nadzieje że w którejś jest poprawa. No i czy wspominałem o tej całej aferze że Miecz prawdy nie jest książką fantasy a filozoficzną według autora, na miłość boską tam masz smoki , demony i magię. Okej Rant mode over.

Ad4. Pewnych rzeczy jestem pewien ale co do niektórych jak np. Pratchetta to nie , uwielbiam jak na razie wszystkie książki nad którymi pracował ale jak na razie przeczytałem tylko 5 jego książek z których jedna była napisana wraz z innym autorem (Którego swoją drogę też jestem wielkim fanem[ tutaj już na 100%].), a to z pewnością mniej niż większość którzy twierdzą że są fanami Pratchetta.
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Cryticus dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 20:00 napisał

No i czy wspominałem o tej całej aferze że Miecz prawdy nie jest książką fantasy a filozoficzną według autora, na miłość boską tam masz smoki , demony i magię.


Widzisz "Diuna" F.Herberta też jest zaliczana do sci-fi: planety, podróże kosmiczne, Ziemia nie istnieje, imperium, rusznice laserowe, lumisfery, etc., a tak naprawdę jest to książka o przemyśleniach filozoficznych.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Cryticus dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 20:00 napisał

z których jedna była napisana wraz z innym autorem (Którego swoją drogę też jestem wielkim fanem)


Czyżby Pan czytał "Dobry omen" Pratchetta i Gaimana? :]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 21:36 napisał

Widzisz "Diuna" F.Herberta też jest zaliczana do sci-fi: planety, podróże kosmiczne, Ziemia nie istnieje, imperium, rusznice laserowe, lumisfery, etc., a tak naprawdę jest to książka o przemyśleniach filozoficznych.

Niby tak, ale w przypadku Diuny to widzę, że miała być przekazana jakaś wiadomość, a u Terrego , to zazwyczaj ogranicza się, do miłość zwycięży wszystko, pomagaj biednym i pij mleko a dostaniesz miłość swego życia, i tysiąc wielbicielek, już Włatca pierścieni miał więcej filozofi ,a Tolkien nie próbowała bronić się że nie piszę fantastyki, a wręcz przeciwnie zważywszy na jego zachowanie typu czy się wam podoba czy nie ,piszę fantastykę.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 21:36 napisał

Czyżby Pan czytał "Dobry omen" Pratchetta i Gaimana? :]

A czytałem ,a zważywszy że jestem fanem pana P ,fanem pana G, i fanem filmu O, a także fanem humoresk, doznałem coś co można określić jako Nerdgasm
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
Czemu nie oglądasz filmów? Ciągły brak czasu?
Odpowiedz
Coś w tym stylu poza tym brak kina w mieście pomaga ,dlatego zwykle jak już coś oglądam to coś na co naprawdę mam ochotę.
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
Standardowy zestaw pytań by SirCaptain

Tak więc:

1. Jakiej używasz przeglądarki internetowej?
2. Jaka jest twoja ulubiona potrawa?
3. Jaka jest twoja najbardziej nielubiana potrawa?
4. Ulubiony serial telewizyjny?
5. Najbardziej znienawidzony serial telewizyjny?
6. Masz dziewczynę?
7. Kogo najbardziej lubisz na GeXe?
8. A kogo najbardziej nie lubisz?
10. Co robiłeś wczoraj o 21:30?
11. A dzisiaj o 16:00?
12. Czy wszystkie twoje odpowiedzi na zadawane w tym temacie pytania są szczere?
13. Co sądzisz o GeXe?
14. Jaki jest twój ulubiony system RPG?
15. A jakiego najbardziej nie trawisz?
16. Wolisz złoto czy srebro?
17. Czarny czy Biały?
18. Dobro czy Zło?
19. Ulubiona książka?
20. Ulubiona postać z filmu?
21. Ulubiona postać z gry?
22. Ulubiona postać z fantasy ogólnie?
23. Ulubiona gra cRPG?
24. Ulubiona emotka z forum?
25. Co najbardziej lubisz robić?
26. Czego najbardziej nie lubisz robić?
27. Jaki jest twój wymarzony prezent na urodziny?
28. Jest jakaś postać z gry/filmu/książki z którą się utożsamiasz? Jeśli tak to jaka?
29. Co Cię najbardziej denerwuje?
30. Śmieszą Cię dowcipy Strasburgera?
31. Przeleciałbyś kucyka za 100000 PLN?
32. Co byś zrobił jakbyś wygrał szóstkę w lotka?
33. Co chciałbyś zmienić w swoim życiu?
34. Ulubiony trunek?
35. Wierzysz w świętego Mikołaja?
36. Chce ci się odpowiadać na te pytania?
37. Jaka byłaby twoja wymarzona gra cRPG?
38. Ulubiony środek transportu?
39. Opisz jeden swój przykładowy dzień z życia.
40. Udzielasz się jeszcze na jakichś innych forach internetowych?
41. Jaka byłaby twoja wymarzona praca?
42. Masz jakieś zwierzęta w domu?
43. Zdarzyło ci się kiedyś znaleźć w jakiejś niebezpiecznej sytuacji w której twoje życie było zagrożone?
44. Skakałeś kiedyś na spadochronie?
45. Nurkowałeś?
46. Latałeś w przestrzeni kosmicznej?
47. Planujesz coś na walentynki?
48. Ulubione zwierzę?
49. Jaki był twój najbardziej znienawidzony przedmiot w szkole?
50. Chciałbyś mieszkać w jakimś innym kraju? Jeśli tak to w jakim?
51. Lubisz kruki?



Odpowiedz
51 pytań? Really? O.o

Odpowiedz
1. FireFox, i Safari
2. Większość ostrych potraw, głównie gulasz
3. Raczej brak
4. Doctor Who
5. Urban Gothic z pewnymi wyjątkami
6. Yep
7. Nie umiem się gniewać na ludzi z GX
8. A kogo najbardziej nie lubisz?
10. szkicowałem
11. Przeglądałem internet
12. Jak na razie
13. Okej, jeszcze nie miałem ochoty robić wywodu i przyłożyć komuś przez monitor.
14. Świat Mroku: Wampir.
15. Shadowrun paradoksalnie chociaż ma wszystko co powinienem lubić
16. Srebro
17. Czerń
18. Dobro
19. Świat dysku książki o Śmierci
20. Graverobber z Repo!
21. Minsc
22. Śmierć
23. Fallout 2
24. wstyd się przyznać ale nie umiem korzystać emotów
25. Szkicowanie , słuchanie muzyki
26. bezczynności jest jednym z tych ludzi którzy muszą być stale zajęci
27. Książka
28. Raczej nie ,
29. Wojujący ateiści, wojujący katolicy, wojujący o prawa zwierzą, wojujący o prawa roślin ...
30. ....nie
31. Dorzuć jeszcze trzy razy więcej zer i viagrę to się zastanowię
32. Odtańczył bym dance of joy po czym spędził bym 1/5 w jeden dzień a resztę gdzieś schował( I zapomniał gdzie odkrywając kasę po latach gdy nie jest już nic warta.)
33. Nic
34. Wódka- potemek gorzelnika to zobowiązuje
35. W Świętego Mikołaja, W króliczka wielaknocnego,W UFO i w Santa Christ'a , wierze we wszystko
36. I tak nie mam nic lepszego do roboty
37. Jeśli mogę stworzyć od podstaw moją postać wybierając jej rasę, klasę etc jestem szczęśliwy
38. Samochód
39. Wstaje, leżę w łożku sprawdzając na Ipadzie wszystkie ważniejsze strony, myje głowę, myję zęby, suszę głowę , uznaje że nie warto się czesa, ani golić , jem śniadanie , wychodzę z domu, wracam do domu, odpoczywam, przeglądam internet, szkicuje , przeglądam internet, jem obiad- kolację .
40. Udzielasz się jeszcze na jakichś innych forach internetowych?
41. Dużo kasy , jedyne kryterium dla mnie
42. Nie
43. Kiedyś jak byłem dzieckiem i pojechałem na wakacje z rodziną ojciec zabrał mnie nad jezior, droga była mocno urwista i niestety pośliznąłem się i złapałem się za gałąź , co prawda gdybym wtedy puścił to co najwyżej skręcił bym sobie tylko nogę ale , inaczej się na to patrzy jak jest się dzieckiem...
44. nigdy
45. raz nie podobało mi się
46. nie
47. nie, pewnie kupię kwiaty i tyle
48. kot
49. Historia, ogólnie ją bardzo lubię ale miałem okropnego belfra
50. Raczej nie
51. Kra kra
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
← Użytkownicy

Cryticus - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...