Pandemon

Coś się ostatnio mnoży tych tematów o różnych użytkownikach... Jeden więcej chyba nikomu nie zaszkodzi

Nie lubię pisać o sobie sam z siebie, także jeśli ktoś jest ciekaw czegokolwiek - proszę pytać
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Kto jest Twoim autorytetem i dlaczego Lenin?
Odpowiedz
Widze ze Wiktul to stara szkoła że takie pytanie

Siur fing! Oldschool soldiers!

To ja zastąpię Wiktulka w jednym sucharku: Dlaczego GExe?
Odpowiedz
Dlaczego tylko PÓŁ-Panda?!

Lubisz Kung Fu Pandę?
Odpowiedz
Nie lubię Kung Fu Pandy - właściwie dopóki wujek Google nie wyjaśnił mi tego terminu nie wiedziałem nawet co to jest
Tylko pół-panda, bo reszta musiała zostać dla demona

Dlaczego GE? Bo tu zaciągnął mnie Holden, kiedy to opuściliśmy bezpieczny, lecz nieco zatęchły już Schron

Mój autorytet? Na pewno nie Lenin, tak jak sugeruje to Wiciu. Mam ich kilku:
- Philip K. Dick ze względu na moje ciągoty do pisarstwa
- Adam Wiśniewski-Snerg za całokształt
- Agrafka i Wawrzyńca stawiam sobie za wzór do naśladowania jako blogger i fantasta
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Ulubione filmy?
Czy czytasz książki fantasy? Jeśli tak to jakie tytuły z tego gatunku szczególnie zapadły Ci w pamięć?
Odpowiedz
Co Ciebie ujęło w science fiction?
Ulubiona gra?
Odpowiedz
Ulubione filmy - "Fear and Loathing in Las Vegas" (a.k.a. "Las Vegas Parano"), "The Blow", praktycznie wszystkie filmy o mafii i gangsterach nakręcone przed rokiem 2000.

Fantasy czytam bardzo rzadko, głównie ze względu na nowomodę, która podciąga książki młodzieżowe do gatunku fantasy, przez co naprawdę trudno trafić na dobrą książkę tego typu, która jednocześnie nie jest błaha i bez przesłania. W pamięć zapadła mi saga o Kanie oraz z lat dziecięcych - "Hobbit".

W fantastyce naukowej ujmuje mnie zwłaszcza umiejętne łączenie science z fiction, czyli literatury pięknej z nauką. Nie wiem co prócz tego - a właściwie nie wiem co konkretnie, bo zachwyca mnie w niej niemal wszystko. Z science fiction jest tak, że albo to lubisz i ubóstwiasz, albo nie cierpisz - innego wyjścia nie ma.

Ulubiona gra... Arcanum i Fallout 1, 2 oraz FOnline:2238.
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Co bardziej lubisz pandy czy demony?
Co najbardziej Ci się podoba w fantasy, a co najmniej?
Ulubiona potrawa?
Ulubione zwierzę?
Co sądzisz o MLP?
Odpowiedz
Co mi przygotowałeś na walentynki?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
← Użytkownicy

Pandemon - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...