[DA1] Wynn nie uczy specjalizacji

Po pierwsze witam forumowiczów, jestem świeżo po zarejestrowaniu (całkiem niedawno nabyłem także DA)
Po drugie mam pewien problem. Z poradników wynikało że po queście z uczniem Wynn nauczy mnie swojej specjalizacji (gram magiem) jednak nie pojawia się taka opcja - mogę tylko spytać o sprawy kręgu ale po wybraniu tego tematu można tylko zakończyć rozmowę. Mam "wpływ" na 100%

Drugie pytanie jest fabularne. Jestem w trakcie questu ratunek dla księżniczki i w czasie rozmowy z przyboczną (Sir Cauthrien) zauważyłem opcje poddania się. Nie wybrałem jej ponieważ miałem nadzieję że widząc królową sama się podda i musiałem ją zabić ale ciekawi mnie co by się stało gdybym jednak się poddał?
Odpowiedz
A cześć

Otóż Wynne specjalizacji nie uczy. Po ukończeniu misji związanej z jej uczniem dostaje się nieco inny bonus (nie będę spoilować), ale specjalizacji w taki sposób nie da się odblokować.

Co do pytania drugiego -
SPOILER
Gdy się poddasz, zostaniesz uwięziony w jednym z fortów w Denerim, skąd będziesz mógł uciec. Ewentualnie poczekać na towarzyszy, tj. sterując nimi odbić postać główną.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Salem dnia poniedziałek, 2 stycznia 2012, 17:09 napisał

A cześć

Otóż Wynne specjalizacji nie uczy. Po ukończeniu misji związanej z jej uczniem dostaje się nieco inny bonus (nie będę spoilować), ale specjalizacji w taki sposób nie da się odblokować.


Co do pytania drugiego -
SPOILER
Gdy się poddasz, zostaniesz uwięziony w jednym z fortów w Denerim, skąd będziesz mógł uciec. Ewentualnie poczekać na towarzyszy, tj. sterując nimi odbić postać główną.


Ale przyboczna wtedy przeżyje czy jednak nie?

A co do Wynn to niby kiedy to zobaczę? Chodzi o tę jej
SPOILER
specjalność związaną z Duchem
?
Odpowiedz
Tak, Ser Cauthrien przeżyje.

Jeśli zaś chodzi o Wynne:
SPOILER
By zdobyć specjalność związaną z Duchem, trzeba być z Wynne w dobrym kontakcie, jak i mieć już za sobą zdarzenie podczas podróży, w którym Wynne zasłabnie. Po tym, w obozie, nawiąże rozmowę o Duchu, a przy jeszcze lepszym kontakcie, pojawi się następne zdarzenie, w którym otrzyma umiejętność. Za wykonanie zadania osobistego Wynne, umiejętność zostanie wzmocniona, a negatywne skutki jej wyłączenia - zlikwidowane.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Salem dnia wtorek, 3 stycznia 2012, 15:07 napisał

Jeśli zaś chodzi o Wynne:
SPOILER
By zdobyć specjalność związaną z Duchem, trzeba być z Wynne w dobrym kontakcie, jak i mieć już za sobą zdarzenie podczas podróży, w którym Wynne zasłabnie. Po tym, w obozie, nawiąże rozmowę o Duchu, a przy jeszcze lepszym kontakcie, pojawi się następne zdarzenie, w którym otrzyma umiejętność. Za wykonanie zadania osobistego Wynne, umiejętność zostanie wzmocniona, a negatywne skutki jej wyłączenia - zlikwidowane.



Wynn ma już to odblokowane, po prostu pytałem czy o to ci chodziło czy mam oczekiwać czegoś jeszcze.
Reasumując jej specjalizacja jest dostępna jedynie przez podręcznik?
Dobrze że nie czekałem
Odpowiedz
Tak, specjalizację można odblokować dzięki podręcznikowi, lub automatycznie po rozpoczęciu kampanii Dragon Age: Origins - Awakening.
Odpowiedz
← Dragon Age

Wynn nie uczy specjalizacji - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...