Poczekalnia

Powinienem dać to od razu, więc naprawię swój błąd. Temat jest głównie dla graczy.

Kilka zasad na sesji:

Oczywiście NIE ZAGLĄDAMY do tematów kolegów/koleżanek coby nie zepsuć sobie zabawy. Każda postać, którą spotkacie na sesji może być drugim graczem.

Prosiłbym o pisanie co najmniej jednego postu dziennie aby szło to dość sprawnie. Jeśli ktoś będzie wcześniej wiedział, iż nie da rady przez pewien czas opisywać z taką częstotliwością to prosiłbym o powiadomienie, a razem zawczasu coś wymyślimy:)

Sam też będę zamieszczał swoje nieobecności tutaj. Przepraszam za poprzednią ale brak neta mnie trochę załatwił.

Prowadzę tu w większości postów podwójną narrację. Pierwszy akapit dotyczy ogólnie świata, zaś drugi bezpośrednio postaci gracza. Nie zawsze jednak będę prowadził taką narrację lecz gdy uznam to za przydatne. Może uda się jakoś rozreklamować ten świat i kolejne sesje zagramy w większym gronie.

Wszelkie pytania można zadawać tutaj albo na privie.

Chyba tyle.

[Dodano po miesiącu]

Do środy mogę nie dać rady odpisać bo mam trochę innej roboty ale potem powinno być już okej. Z góry przepraszam.
Odpowiedz
Rozumiem, że sesja zakończyła się i taki status mam jej nadać.
Odpowiedz
← Sesja Deadlands

Poczekalnia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...