Falkon 2011

Otóż, GE będzie patronować konwentowi Falkon, który odbędzie się w Lublinie, w dniach 10-13 listopada.
W związku z tym mamy jedną wolną wejściówkę. Jedynym warunkiem jej wzięcia jest pomoc w pisaniu relacji z imprezy.
Zgłaszać się proszę do mnie na PM, najpóźniej do jutrzejszego wieczora.

PS
Jak narazie jako korespondenci GE jadę ja i Geht.

--------------------------------------------------------
A teraz pytanie - kto z was jedzie tak po prostu? Może zrobimy sobie jakieś spotkanie Game Exe'owe?
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Gdybym miał jakiekolwiek szanse na przejazd z Opola to MOŻE bym się pisał. W zasadzie jeszcze byłby większy problem z rodzicami, więc wybaczcie, ale nie da rady. Będę z tym jeszcze walczył, jednak wątpię, aby coś z tego wyszło ;(
Odpowiedz
Ludzie niemalże za darmo dają wejściówki na jeden z bardziej znanych konwentów, a tu nikt nie chce... Co to sie porobiło z tym światem

Koniec rekrutacji. Nie ma sensu tego ciągnąć.
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Zachęcałem do poprzednich, kiedy rekrutowałem do ekipy konwentowej - nikt prócz Maega się nie zgłosił sprośród kilkuset (tysięcy?) użytkowników... Nie wiem co jest nie tak. Może to te konwenty wam nie pasują? Jeszcze zrozumiem Cou, który woli towarzystwo pająków od ludzi, ale nie uwierzę, że wszyscy macie podobne problemy zainteresowania.
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Falkon 2011 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...