Zgadnij co to za gra?

Pewnie otrzymamy odpowiedź: "Przygodówka"
Odpowiedz
Voyage: Inspired by Jules Verne

Kur, zarzuć jakimś oldschoolem (albo ktokolwiek, kto będzie pierwszy ).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Legacy of Kain: Soul Reaver?

Czatuję tu tak, bo sam chciałem coś oldscoolowego wrzucić.. może zbyt oldscoolowego.. Może lepiej żebym nie wrzucał, bo mi łeb ukręcicie

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz


@Down: to ja znikam zakuwać, a wieczorkiem napiszę coś, co być może posłuży jako podpowiedź Ewentualnie dalsze screeny, choć bardziej wyraźnych już chyba nie będzie.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Proszę cię, podpowiedź? Przecież to Alley Cat Jak byłem małym brzdącem, to zawsze mnie pies zżerał w tej grze


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A mnie zżerał dzisiaj Dopiero po prawie piętnastu minutach gry przypomniałem sobie, że chcę zrobić screena.. Niech żyje DosBox

Oczywiście, że Alley Cat. A skoro już piszę, czy gry (lub filmy z równoległym temacie) mogą się powtarzać?

Crushnik - 13
Medivh - 14
Strateks - 10
Bielu95 - 7
Lionel - 5
Lily - 4
SirCaptain - 4
Trzeci Kur - 4
Enether - 3
krzyslewy - 3
Tig - 4
Mirolsen - 2
Sazanka - 2
krew_na_scianie - 2
Salem - 2
Bishin - 1
Ati - 1
Tokar - 1
Sosna - 1
Withord - 1
Obserwator - 1

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Tia, DosBox to cudowne narzędzie, zgadzam się

To jak już jesteśmy przy oldschoolowych klimatach:





[Dodano po 3 dniach]

Bomb'X

Dajcie coś


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Bomba.


Medivh - 14
Crushnik - 13
Strateks - 10
Bielu95 - 7
Lionel - 5
Lily - 4
SirCaptain - 4
Trzeci Kur - 4
Enether - 3
krzyslewy - 3
Tig - 4
Mirolsen - 2
Sazanka - 2
krew_na_scianie - 2
Salem - 2
Bishin - 1
Ati - 1
Tokar - 1
Sosna - 1
Withord - 1
Obserwator - 1
jacko - 1

[Dodano po 3 dniach]

Odpowiedz
Y.

Medivh - 14
Crushnik - 13
Strateks - 10
Bielu95 - 8
Lionel - 5
Lily - 4
SirCaptain - 4
Trzeci Kur - 4
Enether - 3
krzyslewy - 3
Tig - 4
Mirolsen - 2
Sazanka - 2
krew_na_scianie - 2
Salem - 2
Bishin - 1
Ati - 1
Tokar - 1
Sosna - 1
Withord - 1
Obserwator - 1
jacko - 1
Odpowiedz
[Dodano po dobie]

Ciach!

Zmieniam, żeby każdy miał szansę

Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zgadnij co to za gra? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...