[BGII] Kawaler w co inwestować

Mam pytanie mam zamiar grać paladyn - kawaler chce nabić na:
- miecze oburęczne +2
- styl walki : bronią dwuręczną +2
i zostają mi 2 punkty które nie wiem na co nabić chciałem dać te punkty na katane ale czy powinienem grając kawalerem
Odpowiedz
Jeżeli zainwestowałeś w styl walki bronią dwuręczną to radziłbym Tobie zainteresować taką bronią jaką jest kij.Nie dość, że to jest broń obuchowa to i skuteczna przeciwko istotom wrażliwym na obrażenia obuchowe

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Jeśli masz w drużynie kogoś, kto klepie dobrze obuchami (polecam Anomena z cepem i młotem), to zainwestuj te dwie gwiazdki w halabardy. Co prawda twórcy zapomnieli nieco o tym tym typie broni, ale na przykład w Ust'Natha znajdziesz dwie potężne (Oddech Smoka +4, zadaje obrażenia od wszystkich żywiołów oraz Czarną Mgłę, ale jej nie polecam, bo trzeba oddać demonowi jaja Adalon), przy odrobinie szczęścia zmontujesz fenomenalną Falę, a w Tronie Bhaala złożysz Pustoszyciela +6 (najlepsza halabarda w grze).

Oczywiście możesz też wydać te dwie gwiazdki na styl walki dwiema broniami i w miarę rozwoju gry zainwestować przykładowo w miecze długie. Do Kawalera zawsze najbardziej pasowały mi właśnie miecze oburęczne, ale możesz złamać ten schemat Wszystko wedle uznania.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Kawaler w co inwestować - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...