[MA2] DLC na Xbox 360

Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie DLC nie działają na konsoli Xbox 360 z Polską Wersją Językową ME2... Bo chciałem ściągnąć kilka DLC ale nie wiem które działają, a które nie.
Odpowiedz
Te które nie działają na PC nie działają też na x360. Czyli Lair of the Shadow Broker, Arrival i Genesis (ten komiks interaktywny). Wiem tylko o tych, bo sama mam anglojęzyczną grę .
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Ciekaw jestem,co z resztą. Bo w Sieci Cerberusa są nowe stroje dla drużyny, bronie, Kasumi itp,i czy to działa,czy nie : /
Odpowiedz
Działają:

*Blood Dragon Armor
*Normandy Crash Site
*Collectors Weapon and Armor
*M-29 Incisor Rifle
*Terminus Weapon and Armor
*Inferno Armor
*Zaeed – The Price of Revenge
*Cerberus Weapon and Armor
*Mass Effect 2 Squad Picture Pack
*Cerberus Arc Projector
*Alternate Appearance Pack 1 (Garrus, Thane, Jack)
*Firewalker Pack
*Kasumi: Stolen Memory
*Mass Effect 2 Squad Picture Pack 2
*Equalizer Pack
*Overlord
*Aegis Pack
*Firepower Pack

Nie działają:

*Lair of the Shadow Broker
*Mass Effect: Genesis
*Alternate Appearance Pack 2 (Tali, Miranda, Grunt)
*Arrival

Wsio.
Odpowiedz
O całkiem dużo działa... A mam pytanie... Jak mam ten polski Dubbing, czy Overload będzie Polski Dubbing,czy też Polskie Napisy?
Odpowiedz
Overlord. Będzie dubbing.
Odpowiedz
No to fajnie, ciekaw jestem czy warto wykupić
Teraz czekamy,aż spolszczą Liar to the Shadow Broken
A wiesz może,czy DLC zawierające Kasumi też jest Dubbing?
Odpowiedz
Z tym polskim dubbingiem do "Lair of the Shadowbroker" nie byłbym wcale taki pewny.Wątpie czy w ogóle kiedykolwiek pojawi się ten dubbing.Pozostaje nam tylko spolszczenie fanowskie Handlarza do wersji pecetowej ME2.
Kasumi o ile dobrze wiem to ma na pewno polski dubbing.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Wszystkie działające dodatki mają dubbing, ajt? Pozostałe cztery są niekompatybilne z naszą wersją, gdyż właśnie poszło o ten rodzimy podkład dźwiękowy. EA Polska najprawdopodobniej doszło do wniosku, że dokładają do tych DLC własne pieniądze, więc przestało je polonizować (bo ciągłe ganianie "gwiazdeczek" czy wynajmowanie studia swoje koszta pociąga), natomiast BioWare nie chciało się zgodzić na lokalizacje "na pół gwizdka", więc obmyślili koncept z rzekomymi błędami (a że potem fani pokazali, iż to kit na kółkach jest...). Dlatego też nigdy nie spolszczą tamtych DLC, z tego powodu w "Dragon Age II" była tylko lokalizacja kinowa i konsekwencją tego będzie postawienie tylko na wersje z napisami przy "Mass Effect 3" (stawiam czerwońce przeciw orzechom).

I to chyba całkowicie wyczerpuje ten temat
Odpowiedz
Wątpliwa sprawa... U mnie na osiedlu mieszka jedna osoba która dubbingowała Mass Effect 1 i znała szczegóły w projekcie dubbingu Mass Effect 2(Star Iternational Polska,czy coś takiego) Dubbingu do Mass Effect 2, lecz nie dostałem innych przydatnych informacji na temat spolszczenia DLC, a z tego co pytałem to jeszcze nie wiadomo czy Mass Effect 3 będzie Dubbingowane... Ale chyba rozważają tą ofertę(Mam nadzieje )

Gra ma już rok, więc BioWare i Electronic Arts mogliby ruszyć tyłki i wyłożyć chociaż trochę kasy na Dubbing do DLC, żeby działały na Polskiej Wersji Językowej
Odpowiedz

Cytat

[font=arial, verdana, tahoma, sans-serif]Gra ma już rok, więc BioWare i Electronic Arts mogliby ruszyć tyłki i wyłożyć chociaż trochę kasy na Dubbing do DLC, żeby działały na Polskiej Wersji Językowej [/font]


No właśnie ... Zna ktoś powód, dlaczego nie ma dubbingu do DLC ??
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Tak jak kilka osób pisało..
Najwidoczniej Electronic Arts Polska i te inne firmy dokładały do DLC z własnej kieszeni, a im się to nie opłaca.
Odpowiedz
← Mass Effect

DLC na Xbox 360 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...