[DA1] Jaka jest Wasza ulubiona rasa i klasa?

Jaką klasą lubicie grać najbardziej ?
Jaką rasą i płcią ?
I dlaczego ?

[Dodano po 3 dniach]

Tak ciężko napisać Wam, jaką postacią lubicie grać najbardziej?
Odpowiedz
Płeć - mężczyzna
Rasa - najbardziej lubię w każdej grze grać elfem, na dodatek wdłg. mnie w DA:O ma najlepszą historię (elf dalijski) , jednak lepiej grać człowiekiem, bo można zostać królem (ja dowiedziałem się o tym w połowie gry)
Klasa - wojownik z mieczem i tarczą, chyba najlepsza klasa w grze
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię grać człowiekiem magiem i szlachcicem łotrzykiem
Oczywiście płeć to kobieta

Zgodzę się z krzyslewy - najbardziej interesującą historię początkową ma elf dalijski , jak i również krasnolud szlachcic - tylko trochę za długą - moim zdaniem ;p
Odpowiedz
Płeć: Meżczyzna i kobieta (lubię zagrać i facetem i laską )
Rasa:
-Miejski elf (ciekawy początek panny młodej .)
-Dalijski elf (historia z lustrem jest świetna)
-Człowiek szlachcic(można zostać królem lub królową)
Klasa:zdecydowanie wojownik albo mag.Łotr nie bardzo mi pasował.Wojownika lubię za to ,że mam dostęp do fajnych broni. A magiem gra mi się wygodniej.Stoje sobie na tyłach i ciskam zaklęciami .

Oczywiście zgadzam się z przedmówcami.Dalijczyk ma interesującą historię.Mag z kręgu zresztą też świetną.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
płeć:i kobieta i męszczyzna
rasa i specjalizacja: zdecydowanie elf mag
jak przedmówca lubie sobie stać z tyłu i nawalać zaklęciami
ale nie zgodze sie z innymi dla mnie najlepszy początek ma krasnolud plebejusz chociaż historią maga nie pogardze
Odpowiedz
Ja, jako prawdziwy facet, uwielbiam grać kobietami, nie tylko w grach typu single, ale również w MMO (wyjątek stanowi The Old Republic. Tam stworzyłem sobie człowieka, mężczyznę, sitha). Jeśli chodzi o Dragon Age: Origins, rzecz ma się następująco:

Płeć: Kobieta
Rasa: Elf (Dalijczyk, czy elf z miasta, jest mi to absolutnie obojętne)
Klasa: Łotrzyk szkolony pod kątem łucznika.

Nie ma nic piękniejszego, nad ściąganie mrocznych pomiotów (pod koniec gry ofc) jednym strzałem z dystansu...
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
ja tam tak

płeć:facet
rasa: elf dalijski
klasa wojownik na 2 bronie albo mag (łotrzyk nie przypadł mi do gustu)
Odpowiedz
płeć: Kobieta
rasa: człowiek
klasa: łotrzyk walczący dwoma bronmi

alternatywa to elf miejsci tez łotrzyk
Odpowiedz
Płeć: Mężczyzna
Rasa/Pochodzenie: Elf Miejski lub Człowiek szlachcic
Klasa: Wojownik na 2 bronie (właściwie to mój ulubiony styl walki)

Zaś jeśli chodzi o to, które pochodzenie lubię najbardziej, to zdecydowanie maga ponieważ uważam że jest najciekawsze.
Odpowiedz
Nie no grałem mężczyzną raczej a ulubiona rasa to krasnolud szlachcic i ten powrót do ojczyzny. Na drugiej pozycji byłby elf mag, który nawet na najwyższym poziomie trudności sprawdzał się niesamowicie dobrze.
Odpowiedz
Krasnalek szlachcic, który jest wojownikiem, bardzo męskim.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Rasy: Krasnolud szlachcic i elf miejski
Klasa: Mag
Odpowiedz
Elf, człowiek? Kobieta, męzczyzna?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Kobieta elfka z lasu, łotrzyca - w pierwszym DA skoncentrowana na łuku.
No a w drugiej, z braku innej możliwości kobita łotrzyk i tym razem skoncentrowana na dwóch sztyletach.
Odpowiedz
Rasa: Krasnolud bez kasty
Płeć: Mężczyzna
klasa: Wojownik

Najlepsza chyba historia, można pokazać szlachcie krasnoludów gest Kozakiewicza.
Odpowiedz
Jestem facetem i gram kobieta pochodzenie:elf miejski klasa:lotrzyk
najleprzy poczatek dla mnie
Odpowiedz
podchodzę do tematu chyba nieco bardziej konserwatywnie jak reszta

płeć; mężczyzna
rasa; człowiek
klasa: wojownik z bronią dwuręczną
Odpowiedz
Hmm mi najlepiej się grało łotrem człowiekiem mężczyzna, głównie używając łuku. Choć w da:i podoba mi się wojownik qunari
Odpowiedz
← Dragon Age

Jaka jest Wasza ulubiona rasa i klasa? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...