[W1] Problem z bagnami

Mój problem polega na tym ze gdy wczytują sie bagna gra sie wył. Bardzo irytujace bo juz wszystkie zadania w Wyzimie klasztornej zrobiłem , aby ruszyć sie z misjami musze isc na bagna , nie mam innego wyjscia.
Moze dam komus moj save i wy spróbujecie wejsc na bagna ? Albo znacie ten bug i jakies porady ? Sam juz nie wiem.
Wersja wiedźmina 1.0

Gratis dostaniecie UB zrobionego moimi rękoma
Odpowiedz
Jak masz W7/Vista to bz patchy nie pograsz. I tu dosyć niefajna informacja- będziesz musiał zaczynać od nowa bo zapisy gry nie są niestety kompatybilne. Inna sprawa, czasem antywirus zwyczajnie wariuje i go blokuje. Wiem że kilka osób miało z tym doczynienia i to pomagało.
Przed patchowaniem zgraj sobie gdzieś na bok zapisy. Jeżeli problem był w czymś innym, i ktoś wpadnie na to w czym to będziesz je miał na boku i będziesz mógł wrócić do wersji 1.0
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Mam Win Xp z SP 3. Wczesniej bagna normalnie dzialaly. Teraz na wet wczytalem starego save'a gdzie bylem an bagnach i było OK. Ale jak chce na aktualnym zapisie przedostac sie na bagna gra wyl sie podczas wczytywania. Zaraz przerzuce zapis an komputer brata zobacze co z tego wyjdzie.
Co do antywirusa to go nie mam , posiadam tylko jakis program ktory czysci ze smieci , usuwa rookity i jakies programy szpegujace (odkurzacz , combofix , Malwarebytes' Anti-Malware )

Edit: Na komputerze brata to samo -.- Moze to dlatego ze gram an cracku ? Mam orginała ale nie mój (kumpla). Albo dlatego ze troche uzylem bugu z talentami ? (gram pierwszy raz zrozumcie )

Zaraz dam swojego save moze wy spróbujecie przedostac sie nim an bagna ? Jak sie komus uda to prosiłbym o zapisanie od razu an bagnach i podesłanie mi go

Scan http://www.virustotal...f9b-1311325334
plik http://www.sendspace....1c26167cc352e5


Edit2 : Jedno wielkie OMG. Wczytalem stary zapis gdzie bagna dzialaly , zaczelem nadrabiac stracone misje , lece do domu Shani porozmawiac o srebrnym mieczu i niespodzianka. Teraz dom shani niechce sie wczytac , próbowałem 20 razy -.- Zawsze to samo
Odpowiedz
Jak masz oryginałkę to wgraj patche, któreś sprawiały że gra hulała bez płyty. Crack, zwłaszcza jak jest od innej wersji może pieprzyć grę. Przemawia też za tym to, że nie działa ci zapis gry sprzed wgrania go.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Właśnie sciagam patch 1.2. Z nim będzie bez płyty działać ?
I juz sie pogodziłem z tym ze zacznę od nowa

Edit: data/title.bik od czego jest ? Bo instalując patcha wyskakuje mi błąd (do wyboru ponow próbę , ignoruj i anuluj)
Odpowiedz
To że zaczniesz od nowa nie powinno Cie zrażać, zaczniesz świetną przygode od początku.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Problem z bagnami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...