[MA1] Noveria Lorik Qui'in

Mam problem... Giana Parasini prosiła mnie o pomoc, żeby przekonać Lorik'a żeby zeznawał przed sądem przeciwko Anoleisowi, zdobyłem dowody, lecz nie chce Ich przekazać, bo mam zablokowaną odpowiedź Prawości "Byłbyś Bohaterem"...
Wydaje mi się,że mam za mało punktów prawości, albo muszę z kimś jeszcze porozmawiać.
Odpowiedz
Jeśli odpowiedź prawości jest niedostępna, to znaczy, że masz za mało punktów prawości. Jeśli misje w laboratoriach jeszcze przed Tobą, masz szansę sobie tych punktów nabić, jeśli już je wykonałeś, może być problem;p O ile się orientuję, w razie czego możesz wrócić później na Noverię i dokończyć to zadanie.
Odpowiedz
No właśnie tak zrobiłem, Poleciałem na Feros, a potem wrócę na Noverie... Tylko jak zrobię główne zadanie na Noverii z Matką Benezją, to da rade wrócić do tych zadań dodatkowych?
Odpowiedz
Oczywiście, że tak.A raczej tak mi się zdaje .Nikt nie powinien Tobie zabronić na powrót na, którąś z planet(wyjątek Virmir)w, której ukończyłeś wątek główny, że tak powiem.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Aha, no to spróbuję, ale myślę, właśnie przechodzę Feros ; p
Odpowiedz
← Mass Effect

Noveria Lorik Qui'in - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...