[W2] Przynęty

Czy chociaż raz zadziałały Wam przynęty?

W Akcie I po zakupie planów zębatego miecza musiałem zatłuc parę endriag, aby zdobyć ich zęby. Kupiłem parę przynęt u Cedrika i rozstawiłem je w następujących miejscach:
  • Obok jednej z grup kokonów (które już zniszczyłem)
  • Na skrzyżowaniu na wschód od Bindugi, przy drodze do trolla
  • Obok ruin szpitala

Odpocząłem dwie godziny i przebiegłem się po powyższych miejscach. Przynęty stały, endriag nie było.
Odpowiedz
Ja w przynęty się nie zagłębiałam i nigdy z nich nie korzystałam. Prawdę mówiąc nawet nie pomyślałam, żeby z czegoś takiego skorzystać i jak to w ogóle działa... Widzę, że wiele nie straciłam. Wygląda na to, że to raczej niepotrzebny dodatek w grze.

Odpowiedz
Yyyy... przynęty? pierwsze słyszę, prawdę mówiąc one są tak potrzebne jak pułapki, właściwie nawet petard często nie używałem, tylko przy cięższych walkach (choć akurat one są fajnym pomysłem), ale reszta, to raczej takie dodatki dające smaczku rozgrywce, właśnie w tym lesie przy Flotsam czułem się najbardziej wiedźminem

Odpowiedz
Ja też nigdy z nich nie korzystałem.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Sam nie stosowałem, bo endriagi same do mnie leciały, więc po co jeszcze je wabić?

Na innym forum jest jednak post, że działają:

Cytat

Przynęty działają. Tej na Endriagi osobiście używałem. Jesteś w 1 akcie przy Flotsam tak ? Z tego co wiem tylko tam są Endriagi. Idź główną drogą i dojdź do zakrętu który prowadzi na most trolla. Przed tym zakrętem postaw przynętę. Mi się tam pojawiły.
W przynętach chodzi o to, że musisz je położyć w miejscu w których żyją Endriagi. Możesz także spróbować przy kokonach. Ale wątpię czy się uda.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Widziałem tą wypowiedź na innym forum i postawiłem przynęty dokładnie w tym samym miejscu. Nie zdziałały zupełnie nic.
Odpowiedz
Jeśli oddałeś zlecenie na endriagi, do nie pojawią ci się one w lesie Przynajmniej mi się tak wydaje
Odpowiedz
← Wiedźmin

Przynęty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...