[MA2] Fabuła stoi w miejscu

Witam.

Mam problem otóż zrobilem juz wszystkie misje dotyczace pozyskania nowych postaci do druzyny a mimo to nie pojawiła mi sie rozmowa z czolowiekiem iluzja, przez co nie przenosi mnie na statek zbieraczy.


z tego co wiem rozmowa sama powinna sie pojawic po wykonaniu 1 misji z akt po horyzoncie ( np po tali ) a nic sie nie pojawilo. zrobilem takze dwie pozostale misje, ( egzekutorka i zabójca ) i dalej nic.

w tym momencie nie mam zadnej misji poza misjami towarzyszy do zrobienia i stoje w miejscu.

głowny watek ciagle jest zatrzymany na zdobądz towarzyszy a mam juz wszystkich poza legionem.

wie ktos co moge teraz zrobic ? jak to naprawic ?

albo dysponuje savem z statku zbieraczy ? (najlepiej zołnierz)

Z góry dziekuje za pomoc, bardzo chcialbym skonczyc gre, bo naprawde mi sie podoba choc jest prostsza od 1 zdecydowanie
Odpowiedz
Przejrzałeś dziennik, sekretarka nie woła, że Człowiek Iluzja chce pogadać? Spójrz na mapę, zaznacza tam zadania i możliwe, że nie wykonałeś jakiegoś. Uratowałeś też tego agenta Cerberusa, tj. to co z niego zostało?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
sekretarka nie woła.
w pokoju lacznosci nic sie nie dzieje.
odnalazlem agenta.

a na mapie i w dzienniku same misje pomocy towarzyszom ;/
Odpowiedz
Więc tak. Na początku zbieramy Jack, Garrusa, Grunta i Mordina. Wtedy pojawia się opcja ataku na Pochód Wolności (chyba tak brzmi polska nazwa Horizon). Po skończeniu tej misji rozmawiamy z Człowiekiem Iluzją i dostajemy akta pozostałych członków załogi. Kiedy zgarniesz 5 dodatkowych bohaterów (poza tymi co już masz) pojawi się opcja zdobycia przekaźnika na Omegę 4.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
To wykonuj te misje. Tam trzeba wykonać określoną liczbę misji fabularnych (a te od drużyny takie właśnie są) by przejść do kolejnego wątku.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
wykonałem misje poł poboczną, o uratowaniu statku zakazana strzala czy jakos tak i wtedy po powrocie do statku zawołali mnie na rozmowe z czlowiekiem iluzja

wiec jest fajnie ;D

P.S

dzieki za podpowiedz odnosnie agenta, dzieki próbie uratowania go dowiedzialem sie ze w tej grze zamiast lądowania, mozna skanowac i sadować niezbadane planety, i w ten sposob zdobywac surowce na badania, ktorych przez mala ilosc nie moglem rozbudowywac
Odpowiedz
No to trochę późno się o tym dowiedziałeś;p
Pamiętaj, że statek musisz mieć odpicowany na maksa, tak więc grab planety z surowców ile wlezie, aż się znudzisz, a potem jeszcze trochę;p
Odpowiedz
Dokładnie...
Żeby Jack nie zginęła na statku musisz ulepszyć na Normandii:
Osłonę(Pancerz)
Działka Thanix(czy jakoś tak)
I Silniki

A fabuła wcale nie stoi w miejscu, lecz cały czas się rozwija
W Mass Effect I:
-Suweren , Gethy
W Mass Effect II:
-Suweren, Żniwiarze i Zbieracze

Są nowe bronie, nowi towarzysze, nowe misje, oraz odejście z Przymieża
Cerberus(Cerberus był wspomniany w Mass Effect I, w którejś misji pobocznej)
Odpowiedz
← Mass Effect

Fabuła stoi w miejscu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...