[W2] "Łamacz czarów" i kolejność zapalania świec

Dziwna sprawa przy próbie otwarcia skrzyni w domu Filippy w Loc Muinne. Zgodnie z poradnikiem dołączonym do gry, jest jedna kombinacja. Oficjalny poradnik, który można kupić w kiosku, także pokazuje jedną kombinację. Są jednak 3, czyli gra losowo wybiera którąś z nich jako właściwą.



To są warianty wybranej kolejności zapalania świec, które znajdziemy na podłodze tuż przed skrzynią. Słabo je niestety widać, jeśli ktoś ustawił za dużą jasność ekranu.

Te same kombinacje dostępne są z notatek czarodziejki, które znajdziemy po zejściu schodami w dół na poziom domu i następnie udamy się do komnaty z łóżkiem, by z biurka zgarnąć rzeczone notatki.

Swoją drogą fajne poradniki i gdyby nie wskazówka co do notatek Filippy, to można by skrzynię otworzyć jedynie w drodze eliminacji poszczególnych kombinacji.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Z tego co wiem, na początku 3 aktu, jest losowana jedna z tych trzech kombinacji, o czym wspomniano chyba w poradniku dołączonego do gry. Bądź co bądź przydatne, mi się nie chciało w to bawić podczas pierwszego przejścia.

Odpowiedz
Ta śmieszna książeczka, którą dostałem z Edycją Premium, może gdzieś zawiera tę informację, ale mamy opis zadania i właśnie w nim tylko jedną kombinację (III na moim cudownym rysunku). To trochę wprowadza w błąd a przecież sztylet to jedyna opcja, by sobie porozmawiać z odczarowaną Saskią i spytać o innego znanego z Sagi smoka.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ogólnie jest to poradnik ze wskazówkami jak przejść dane zadanie, nie zawsze jest tam wskazana dokładna solucja, a to dobrze bo wskazówka to wskazówka a gotowe rozwiązanie to pójście na totalną łatwiznę, a jak widać poradnik, który sprzedają po 30zł był robiony w pośpiechu, choć jak go sobie przeglądałem, to całkiem fajna sprawa.

Odpowiedz
← Wiedźmin

"Łamacz czarów" i kolejność zapalania świec - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...