Wiedźmin 2 – Patch 1.1 wydany

I to tylko potwierdza mi, że pod względem technicznym ta gra jest niestety lekkim niewypałem. Z całym szacunkiem dla REDów, ale nawet jeśli wymieniane wyżej problemy techniczne ma 5% graczy, którzy zakupili W2, to jest to 5% za dużo.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Możliwe że to kwestia sterowników, podobno miała wyjść specjalna łatka pod Wiedźmina dla radków.

Kiedy ustawiłem domyślną konfigurację wyskoczyły mi niskie detale, dało się grać na średnich, po wgraniu patcha, okazało się że gra chodzi na średnio wysokich. Wiedźmin 2 to gra z wysokimi wymaganiami, tego spodziewaliśmy się od początku. Nie sposób jest dostosować gry pod każdą możliwą konfigurację tuż po jej premierze, musicie się z tym pogodzić i czekać, a nie mówić o beznadziejnej optymalizacji, bo mija się to z prawdą.

Odpowiedz
Popsuta gra, laguje i ciagle wywala do pulpitu. Żałuję że to kupiłem...

Ajajajajaj... Rozumiem emocje, ale bez wulgarnych wyrazów, proszę - Tokar
Odpowiedz
← Nowości

Wiedźmin 2 – Patch 1.1 wydany - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...