[W2] Problemy z DLC

Czy komuś z Was udało się pobrać DLC do wiedźmina 2, poprzez downloadera z launchera? U mnie wygląda to tak, że pobieranie przebiega normalnie do samej końcówki, po czym oznajmia, że napotkał na błąd i zaczyna od nowa...

Odpowiedz

Cytat

Wiemy, że wielu z Was wciąż ma problemy z pobraniem DLC Kłopoty z Trollem (i innymi również). Problem ten polega na pobieraniu błędnego CRC przez Launcher a następnie zapisywaniu tej informacji w lokalnym rejestrze. Ponieważ Launcher za każdym razem preferuje lokalny cache od danych z serwera - występuje ciągły problem z błędnym CRC.

Problem ten jest nam dobrze znany i zostanie rozwiązany wraz z najbliższym patchem, który zostanie wydany w przyszłym tygodniu.
Z tego względu, jeśli do tej pory nie udało się Wam pobrać któregoś DLC, prosimy Was o niepodejmowanie prób pobrania DLC do czasu wydania patcha.
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że pod względem technicznym ten Wiedźmak pozostawia jednak trochę do życzenia. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o rejestrację gry i ściąganie DLC, to rzeczywiście, ale sama gra, choć rozbudowana błędów ma bardzo mało, prawie wcale, przynajmniej ja się z tym nie spotkałem.

Cóż trudno, z trollem pogadam sobie najwyżej przy kolejnym przejściu gry...

Odpowiedz
Po patchu i przed nim nie działał mi zestaw Alchemika. Napisałem, jak radził Tokar, do Pomocy i dostałem jakiś pliczek, który miał mi to cudo zainstalować [alchemy_suit.exe], ale tego nie da się odpalić. Plik pobrałem do folderu z grą. Jakieś pomysły?

Pomoc techniczna odpisała mi coś takiego [wyciąg]:

Cytat

Na początku upewnij się, że Twoja gra jest uaktualniona do wersji 1.1. Nowa aktualizacja jest dostępna na stronie www.thewitcher.com. Pobierz i zainstaluj aktualizację zanim podejmiesz próbę zainstalowania DLC.

Po pobraniu i zainstalowaniu, DLC powinno znajdować się w ekwipunku Twojego bohatera od początku gry.

Aby pobrać plik DLC użyj poniższego linka:

[...]

Aby zainstalować DLC uruchom plik .exe, który automatycznie wykryje folder gry na Twoim komputerze i doda nową zawartość bez pytania o kod.
Jeśli zostaniesz poproszony o kod oznacza to, że gra nie została wcześniej zaktualizowana do wersji 1.1.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wydaje mi się, że pozostaje tylko czekać, problemy są w dużej mierze winą firmy zewnętrznej, której CDPR zlecił przygotowanie infrastruktury pod dodatki, ale ta zawiodła, teraz muszą wszystko robić po swojemu.

Odpowiedz
Wystarczyło na pulpit. Dziś w końcu ruszyło i mam te rękawice zielarza + zastrzyk ziółek.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Wiedźmin

Problemy z DLC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...