[W2] Co dają zapisy stanu gry z jedynki?

Jak w nazwie tematu - co mi daje wczytanie zapisanej gry z jedynki? Dwójka to kontynuacja i chciałem wiedzieć, czy w ten sposób mogę przenieść jakieś przedmioty, umiejętności, wspomnienia, złoto etc.

[Dodano po 24 godzinach]

Znalazłem na gram.pl:

Cytat

Pewne niuanse fabularne (nasze decyzje w pewnych sprawach), o których lepiej nie mówić, bo po co psuć komuś zabawę, plus kurtkę Kruka w wersji, w jakiej ją sobie wyfasowaliśmy i srebrny miecz od Pani Jeziora.

A na dodatek stalowy miecz Diabeł (D'yaebl czy jakoś tak), który dostaliśmy od Velerada w Starym Dworzyszczu ;]
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Nie zachowałem save'ów z jedynki. Tak jak i w wielu innych grach gdzie taki system istnieje. To nasuwa pomysł, żeby te informacje były przypisane do konta gracza na jakimś serwerze, a nie lokalnie.
Odpowiedz
Umieszczałem save'a z końcówki w temacie na forum W1. Poza tym można je sobie pobrać z innych for - problem w tym, że muszą być w oryginalnym miejscu na dysku.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tja, wydaje mi się, to raczej coś na zasadzie "Dragon Age 2", czyli nie jakieś poważne ingerencje w główną intrygę, ale raczej smaczki, dla przezornych, którzy zachowali stany gry. Przykładowo w obozie Henselta jest jeden z zakonników "Płonącej Róży" i jego reakcja na widok Geralta zależy od naszych decyzji w pierwszej części.
Odpowiedz
SPOILER
Salamander nie dane było mi spotkać, więc nie mam pojęcia


Jeszcze jak decydujemy się na współpracę z Iorwethem, to możemy wejść spokojnie do Loc Muine, jeżeli oszczędziliśmy Zygfryda w pierwszej części
Odpowiedz
Dodam tylko, że te bronie i zbroja, która przechodzi z jedynki, nie są wybitne wielce, ale na początek całkiem dobre. Do tego jeszcze:

SPOILER

Radowid będzie miał żonę Addę, jeśli ją odczarowaliśmy w jedynce, tym samym rola Anais nieco się zmienia.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Wiedźmin

Co dają zapisy stanu gry z jedynki? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...