Wiecie jak to jest na wiedźmina i strzygę?


Ha, a ja wiem! Jednakowoż nie dlatego, iż jestem wybitnym specjalistą w tej dziedzinie i zawstydzam swoją wiedzą samego Lwa-Starowicza, nic z tych rzeczy. Po prostu obejrzałem najnowszy materiał z nadchodzącego wielkimi krokami „Wiedźmina 2”, dzięki niemu poznałem dogłębnie tę technikę i teraz wiem co się święci…

wiedźmin 2, triss merigold

Erotyczny filmik z Geraltem i Triss? Nie tym razem, moi drodzy napaleńcy. Chodzi o kolejną prezentacje polskiej wersji językowej tej gry, a że najnowsze dzieło CD Projekt RED do najgrzeczniejszych nie należy, to wiadomo czego możemy oczekiwać. Pełno sprośnych dowcipów, soczystych dialogów i dosadnych słów. Nie zapominajmy również o śmietance rodzimego dubbingu, która odwaliła kawał znakomitej roboty – grać w tę produkcję po angielsku byłoby kardynalnym grzechem.

Filmik znajdziecie w rozwinięciu, jak zwykle zapraszam tylko dorosłych graczy.

Premiera już 17 maja.

Odpowiedz
Mam pytanie: bo tyle się czyta że Triss będzie i ciągle z nią te screeny ale czy będzie Shani i jeżeli tak to jako postac drugo- czy trzecioplanowa? Będzie znaczyła dla Wieska tyle co w jedynce czy schodzi na dalszy plan?
A co do głosów w grze to są znakomite. Już nie mogę się doczekac swojego pre-orderka
Odpowiedz
Z tego co gdzieś czytałem to Shani będzie, ale nic więcej ci niestety nie powiem.
Jeśli się machłem, niech mnie kto poprawi
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Tokarrino, "dogłębnie"? Może chodziło o "manualnie"...?
Odpowiedz
No naprawdę teksty naprawdę fajne. Wszystko wygląda nieźle.
Odpowiedz
Ogólnie sam głos mi się podoba, ale irytuje mnie "poczekaj aż się odsłoni" powtarzane co 10 sekund. Mam nadzieję, że trochę to zróżnicują

a dialogi? Uszy więdną

Dobra scena ze zdobywaniem receptury.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
- Jesteś wolna?
- Nie, zapie*dalam jak dyliżans.

Hiehiehie
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Nowości

Wiecie jak to jest na wiedźmina i strzygę? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...