Życzenia Wielkanocne dla naszych czytelników


Przez najbliższe kilka dni prawdopodobnie wszyscy będziecie mieli ważniejsze zajęcia niż zaglądanie do nas, dlatego właśnie już dziś chcemy życzyć wam, naszym wiernym czytelnikom, ciepłych, rodzinnych i spokojnych świąt – słowem (lub trzema) – Fantastycznych Świąt Wielkanocnych!

wielkanoc
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
I wzajemnie dla caaaałej Redakcji!

P.S. Geralt xD <3
Odpowiedz
Najlepszego! Smacznego geralciego jajka!
Odpowiedz
A czemu ma dwie pary uszu i siedzi do pasa w trawie? : p Czemu Superman nosi gacie na portkach?

Najlepszego ; p

I nie chcę żadnego geralciego jajka nawet widzieć w okolicach stołu jutro rano : p
Odpowiedz
Geralcie jajo nie brzmi zbyt smacznie.
Zdrowych i spokojnych świąt życzę wszystkim!
Odpowiedz
Geralcie jajo raczej występuje w duecie z drugim Geralcim jajem... Ale mniejsza
Odpowiedz
Ale te geralcie jaja to chyba bez żółtek, bo on przecież...

Wesołych Świąt!

PS. Swoją drogą dobry pomysł na okładkę gry - "wydanie świąteczne" :-).
Odpowiedz
Geralcie jaja bez jaja. Niespodziewana niespodzianka bez niespodzianki. Ale jaja...
Odpowiedz
Wesołych Świąt
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Rozbrajają mnie te komentarze xD. Wesołych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich :* .
Odpowiedz
Również życzę Wesołych Świąt.
Odpowiedz
← Nowości

Życzenia Wielkanocne dla naszych czytelników - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...