[MA2] ang. wersja lub dlc

Witam.

Przepraszam, chyba jestem kompletna lama, ale nie wiem jak pobrać i uruchomić 2 ostatnie dlc.
Mógłby ktoś mi pomóc i opisać w jaki sposób to zrobić?
Odpowiedz
Przede wszystkim trzeba je kupić. A dokładniej - kupić punkty BioWare, a potem na stronie BioWare te punkty "wydać" na DLC. Problem w tym, że dystrybutor nie zadbał o polskie wersje DLC do ME2, więc musisz kupić/ściągnąć (jeśli wolisz pirata) w innej wersji językowej. Zresztą, co ja będę mówił - oto strona na której dowiesz się, jak załatwić sprawę z Lair of the Shadow Broker.
Co do dodatku Arrival - jak na razie musisz się zadowolić wersją angielską. Ponoć trwają prace (oczywiście fanowskie) nad spolszczeniem, więc może niedługo będzie można odpalić je tak, jak LotSB. Póki co - możesz spróbować popykać po angielsku (przy czym musisz mieć angielską wersję gry).
Jako że wspomniane dodatki rzeczywiście są powiązane z nadchodzącym ME3, popykanie jest wręcz obowiązkowe;p
Odpowiedz
Wcale nie musisz mieć pirata ani angielskiej wersji gry. W dystrybuowanej w Polsce wersji MassEffect jest przecież również angielska (w sumie i nie tylko) wersja gry.

Co zrobić, żeby zainstalować Arrival na polskiej wersji gry napisałem tutaj http://forum.gexe.pl/...ost__p__259318
Odpowiedz
← Mass Effect

ang. wersja lub dlc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...