Zapisy i kilka zasad

Jak już Wiktul napisał w swoim dziale dot. sesji SW, robimy dwie równoległe sesje Star Wars, ponieważ jest dużo chętnych.
Jeśli chodzi o czas, to będą to okolice The Old Republic, po Kotorze, a przed Vaderem. Sithowie rosną w siłę, Republika ma coraz większe problemy itp.
Co do liczby graczy, to zakładm jakchś 6-7, więc jeśli zgłosi się więcej osób, to wybiorę subiektywnie.
Zakładam, że grające osoby będą odpisywać przynajmniej raz dziennie, co i tak jest niewiele. Gdyby wpisu nie było, postać gracza będzie na krótko NPC albo nie będzie nic robić przez pewien czasu. Jeśli okres ten się wydłuży, np. do 3 dni, gracz zostanie wyrzucony, a postać zamienię w NPC. Będzie uczciwie w stosunku do innych.
To tyle
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja chce ciąć i niszczyć!! Zgłaszam się jak najbardziej. Sesja na pewno będzie świetna, bo uwielbiam realia Old Republic.
Odpowiedz
Mortton w obu sesjach? Co zrobisz jak twoje postacie się spotkają? A jeśli tak można to też bym się pisał, ale mnie bierz za gracza drugiej kategorii (jak miejsce się znajdzie).
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Krix dnia niedziela, 6 marca 2011, 21:41 napisał

Mortton w obu sesjach? Co zrobisz jak twoje postacie się spotkają? A jeśli tak można to też bym się pisał, ale mnie bierz za gracza drugiej kategorii (jak miejsce się znajdzie).

Moje postacie będą po obu stronach barykady, więc jak się spotkają to będę musiał wybrać, która będzie gryzła glebę. Poza tym mam taką fazę na Star Wars, że aż chce mi się grać w obu sesjach.
Odpowiedz
Ja ci się nie dziwie.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Jeśli Ci się będzie chciało prowadzić, to ja też mogę zagrać Tak samo Ty możesz zagrać u mnie
Odpowiedz
Jeśli będzie ci brakować osób to mogę zagrać. Ale w ostateczności.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nadsyłajcie postacie, zobaczę, czy coś z tego będzie

[Dodano po 3 dniach]

Dzisiaj o północy koniec wysyłania postaci. Potem pomyślę nad sesją i gramy.

[Dodano po 4 dniach]

Sesja wystartuje na dniach, jak opracuję wszystko.

[Dodano po 5 dniach]

No to zaczynamy. Przypominam, żeby nie zaglądać do cudzych tematów

[Dodano po 2 miesiącach]

Jutro wyjeżdżam do soboty, więc jak rano będą odpisy, to może jeszcze odpiszę. W każdym razie na pewno w sobotę

[Dodano po 8 dniach]

I znowu dzisiaj wyjeżdżam na tydzień Nie wiem, czy będę miał dostęp do netu. Sorry, za te przerwy, potem będzie już w miarę normalnie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Potem jeszcze sesje będą (niestety, nie te erpegowe, tam nie ma expa tylko wredni MG ).
Odpowiedz
Ale i na tych MG są sposoby i to nie kostki decydują o zwycięstwie. Są jakieś zalety.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Czy z tą sesją jeszcze coś się stanie?
Odpowiedz
← Sesja SW

Zapisy i kilka zasad - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...