Diablo - zapisy

Jeśli w naszej ankiecie zbłądziliście na wschód i głosowaliście na PBF w realiach Diablo, to trafiliście na właściwy temat.

Na wstępie uprzedzę, że Diablo - ku mej rozpaczy - nie zmieściło się na "pudle" naszej ankiety, więc sesja w nie rozpocznie się nieco później, w pierwszej kolejności poprowadzone zostaną sesje FR, DA i SW. Kiedy to będzie? Być może w przyszłym miesiącu, być może wcześniej, być może później. Zaktualizuję ten temat w stosownym czasie aby nie przepadł bez wieści. Jednak już teraz możecie się zgłaszać bez pośpiechu, na spokojnie wypytując o szczegóły. Mam nadzieję, że liczba chętnych nie będzie tak przytłaczająco wielka, bym musiał rozstrzygać przez konkurs postaci.

Zagramy, co oczywiste, w Świecie Sanktuarium. Wraz ze zgłoszeniami w tym temacie piszcie mi proszę, czy najbardziej odpowiadałaby Wam sesja przed wydarzeniami z Diablo 1, równolegle z nimi, w czasie pomiędzy D1 a D2, równoległym do D2, czy też tuż przed nadchodzącym Diablo 3 wraz z jego nowymi prawidłami.

Uprzedzam z góry - będzie to klasyczny i wymagający role play, nie durna dedekowa rąbanka ani przekładanie naszego ukochanego hack'n'slasha na sesję forumową.

[Dodano po 3 dniach]

Ze względu na istne "zatrzęsienie" chętnych do sesji FR i DA ewentualną sesję Diablo poprowadzę niebawem, o ile tutaj frekwencja nie będzie tak "przytłaczająca". Jeśli są chętni - nie ma na co czekać, zgłaszać się.

[Dodano po 2 dniach]

Ludzie, miejcie litość. Nie wierzę, że poza mną nikt nie ma ochoty na Sanktuarium
Odpowiedz
Na mnie można liczyć jak na Zawiszę, jeśli chodzi o sesje
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Oł je, jeden person, postęp
Odpowiedz
Sesja MG - player. Koło wzajemnej adoracji
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
No to i ja.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No no, już jest dwóch? Kto da więcej? Na trzech będzie to już miało ręce i nogę

[Dodano po 2 godzinach]

Powiedzcie od razu jaki czas preferujecie dla akcji i nadsyłajcie mi postacie.
Odpowiedz
Mi to jest ganz egal
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Mi też, w sumie aż tak tego świata nie znam ;pp
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
W tym wypadku to nawet lepiej, jeśli nie wiecie wiele o tym świecie Jest on najbliższy do "free fantasy", więc jeśli będziecie mieli problemy z tworzeniem postaci - piszcie.
Odpowiedz
W sumie jeśli jest to możliwe to dołączyłbym do zabawy.
Odpowiedz
Jest możliwe jak najbardziej, nadsyłaj postać
Odpowiedz
Trochę nie potrafię sobie wyobrazić sesji w tym świecie Mam o nim tak mało informacji, w Diablo 1 nie grałem, że nie wiem, jak można w tym coś wykreować.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Rozumiem zatem, że nie masz ochoty Ja natomiast znając całkiem nieźle to uniwersum wiem jak zarąbisty ma ono potencjał dla naprawdę dobrego role playu i na taki właśnie liczę.
Odpowiedz
Przepraszam jednak nie dam rady bo przez najbliższe 2 tygodnie nie będę miał dostępu do internetu a to zapewne byłoby wielkim utrudnieniem w dołączeniu do sesji.
Odpowiedz
Rozumiem, choć chwilowo nie ma pośpiechu, może się załapiesz jeszcze.
Matt mi nadal nie wysłał postaci

[Dodano po roku]

Czy w świetle premiery trzeciej części pojawili się jacyś nowi chętni?

[Dodano po 4 miesiącach]

Nie ma się co wygłupiać, jutro przeniosę temat do zakończonych albo skasuję w ogóle, bo żadnej wartości godnej archiwizacji nie zdążył nabrać.
Odpowiedz
← Sesja Diablo

Diablo - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...