[TESIII] nads tharen

Siema
Wiem, że są na stronie solucje, ale u mnie wystąpił chyba jakiś bug w tej misji. Byłem w Elfickich Narodach, pytałem 3 osoby, dodało mi 3 wpisy do dziennika, dowiedziałem się od barmanki gdzie mieszka Nads, tyle że go tam nie ma, a jest Amili Llaram(?).
Dzielnica św. Delyna, "parter, południe-dwa" - mieszkanie na zewnątrz.
Ocb?
Odpowiedz
W tym mieszkaniu Nadsa nie znajdziesz. Jeśli w Elfickich Narodach gadałeś z Sovalią dowiesz się, że ostatnio widziano go na pogawędce z Arvamą. Od niej dostaniesz lokalizację mieszkania. Tam też powinno być ciało Tharena. Przy nim klucz. Może nie masz jakiegoś etapu, poniżej wyciąg z dziennika:

Cytat

Gentleman Jim Stacey asked me to find out what happened to a fellow thief, Nads Tharen, who was going to deliver a key to us. Nads Tharen used to hang out at the Elven Nations Cornerclub. I must find out what happened to him and bring back the key he was supposed to deliver.

I was told that Nads Tharen spoke with Arvama Rathri the last time he was in the Elven Nations Cornerclub.

I was told that Nads Tharen lives in the St. Delyn Canalworks South-Two.

I was told that Arvama Rathri lives in the St. Delyn Canalworks South-Two.

Arvama Rathri told me that she has never spoken with Nads Tharen.

Finishes quest Gentleman Jim Stacey thanked me for returning Nads Tharen's key.

Finishes quest Gentleman Jim Stacey thanked me for returning Nads Tharen's key and avenging his murderer, Arvama Rathri.


Patrząc na tę Amili wnioskuję, że jesteś w złym miejscu - jej lokalizacja to "St. Delyn Waist South-Two", podczas gdy Nads jest w "St. Delyn Canal South-Two".
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ciężko się połapać o co tam chodziło, bo sprawdzałem obydwa poziomy, wszystkie pokoje i teraz widzę, że też złe mieszkanie podałem.
Znalazłem starszy save, przebrnąłem przez te misję i tym razem wszystko zadziało, wiec chyba za wcześnie ochrzciłem to bugiem.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

nads tharen - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...