BGT-WeiDU v.1.11


Dostępna jest już jedenasta wersja modyfikacji Baldur's Gate Trilogy, łączącej obie części znanych Wrót Baldura.

baldur\'s gate trilogy

BGT trilogy odświeża pierwszą część sagi, dzięki czemu korzysta ona z silnika graficznego "dwójki" i pozwala na płynne przechodzenie pomiędzy obiema częściami sagi. Ta wersja posiada poprawiony instalator, naprawiono także muzykę w karczmach i kilka animacji, w tym animację Miecza Baldurana.

Więcej informacji pod poniższymi adresami:

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A wiadomo co z mapą? Bo to była chyba największa luka.
Odpowiedz
Bez sensu - skoro łączy dwie części, czemu nazywa się "trilogy"? Mogliby ruszyć pupcie i zrobić trzecią część, a nie ciągle odcinać kupony od dwóch poprzednich. Przecież od wydania dwójki minęło już chyba z dobre 10 lat x]
Odpowiedz
Przecież to jest całkowicie darmowa modyfikacja, z którą prawdziwi twórcy gry nie mają nic wspólnego...
Poza tym saga BG stanowi zamkniętą całość i raczej nie liczyłbym tutaj na jakąkolwiek kontynuację. Z drugiej strony nie obraziłbym się, gdyby BioWare stworzył zupełnie nowy cykl gier RPG opartych na starym dobrym FR
Odpowiedz
Nie zaczynajcie znów tego tematu ; p Można sobie marzyć, ale raczej nikt naszych próśb nie wysłucha : <
Odpowiedz
czas odkurzyć Baldura
Odpowiedz
1) Zangielszczy część gry?
2) Jakie niedopracowania pozostały?
Odpowiedz
Nie, żebym był złośliwy, ale linki podaję nie bez powodu. Dzięki temu można dostać się do ReadMe, gdzie w części "Installation", można zobaczyć dostępne wersje językowe. A błędy zostały takie, jak ktoś je znajdzie i zgłosi. Nikt przecież celowo nie będzie wypuszczał kolejnej wersji będąc świadomym pewnych błędów.

Poza tym na forum jest temat o modach
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Gram z tym modem . W kopalni nashkel i w innych miejscach zauważyłem, że dialogi są bez sensu, muszą być pomieszane. Czy ktoś napotkał ten problem? Nie mam wgranych innych modów.
Odpowiedz
← Nowości

BGT-WeiDU v.1.11 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...