[MA2] Misja lojalnościowa Assasina Thane'a

Witam! O co chodzi w tej misji?
Dobrze by było jakbyś rozwinął z czym masz problem ale spróbujmy. Na początek pogadaj z Kapitanem Baileym (jego twarz i opis znajdziesz w artykułach o Mass Effect 2). To ten u którego przy pierwszych odwiedzinach na Cytadeli załatwiasz sprawę swojej śmierci. Zagadujesz go w spawie syna Thane'a. Idziesz pod okolicę sklepu z bronią (to chyba poziom 28 był) i rozmawiasz z Myszą. Wracasz do Baileya i on załatwia przesłuchanie pewnego gościa. Tu trzeba się trochę namęczyć z dialogiem albo być bardzo złym. Lądujesz na rusztowaniach i teraz trzeba śledzić turianina i jego ochroniarza kroganina w czerwonej zbroi. Co jakiś czas pojawi się niebieski kwadracik jak przy otwieraniu czegoś. To po to by potwierdzić lokalizacje celu (czyli tej pary). Trzeba się z tym sprawdzaniem wyrobić czasowo inaczej misja się nie powiedzie. Na koniec czeka dialog i lojalny zabójca. Mam nadzieje że to ci pomoże.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Witam. Mam problem z ta misja. Szukam informacji o Thene ale nigdzie nie moge zdobyc. W dialogu z kpitanem nie ma o nim wzmianki ?
W dialogu z jakim kapitanem? W ME2 jest jakis kapitan? o.O

Thane'a mozna 'zatrudnic', tak samo jak Samare, po misji na 'opuszczonym' statku Zbieraczy. Po zakonczeniu misji rozmawiamy z szanownym Panem Iluzji, ktory podaje nam namiary na kolejnych potencjalnych czlonkow naszej zalogi - w tym i Thane'a. O Thane'a mozna zapytac Liare na planecie Ilium, ktora kolejnie pokieruje nas do odpowiedniej osoby.
Armando-Owen Bailey ( http://masseffect.wik...do-Owen_Bailey ) ma stopień kapitana. Jest oficerem C-Sec, to ci niebiescy na cytadeli. Poza nim w grze jest parę postaci z zacnym tytułem kapitana. Chociażby Anderson. Co do problemu. Właśnie możliwe, że jeszcze nie jesteś na etapie rekrutacji Thane'a albo szukasz go w niewłaściwym miejscu. Jego można przyjąć na Ilium na Cytadeli wykonuje się misję lojalnościową. Na Ilium najpierw pogadać z Liarą potem z Seryną (znajduje się w biurze pomiędzy częścią ze sklepem medycznym a tą z resztą sklepów). Po rozmowie z nią zacznie się misja w wieżowcach. Dalej sobie poradzisz, dużo strzelania.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Caly czas mam problem z tym Thanem. Mam do wykonania misje w cytadeli. Pisze ze mam kogos znalesc kto cos wie o Thanie. Kto to jest i gdzie ?. Na illium wykonalem juz wszystko dla Liary i nic o thanie nie powiedziala ?
EE zle wam wytlumaczylem. Chodzi mi o syna Thana
I jeszcze o jakies identite w cytadeli, niby kto potrzebuje dokumenty czy cos tam ?
jeśli Thane prosił cię o tą pomoc to w cytadeli gadasz najpierw z tym kapitanem o którymi pisałem. Jest zaraz po wylądowaniu za korytarzem gdzie cię skanują. On powie, że musisz pogadać z Myszą. Jego znajdziesz przy sklepie z bronią (w górę tego dystryktu) Jak z nim pogadasz wracasz do tego samego kapitana a on ściąga gościa do przesłuchania. Zasaveuj przed tym by nie zniweczyć tej rozmowy. Potem trzeba śledzić thuriana (chyba tak się ich pisało) co jakiś czas klikając na potwierdzenie, że się go widzi. Wysłuchać ostatni dialog i misja zakończona.

Fałszywe dokumenty są jak wykonuje się misję dla Garrusa też na cytadeli. Ale to już kompletnie inna bajka.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Dziekuje za odpowiedz. Jednak chyba juz wszystko spiepszylem. Zostaly mi tylko dwie misje a juz bylem na omega 4 jednak z tamtad wrocilem zeby dokonczyc reszte misji. Zostal mi tylko syn Thana i dokumenty. No i jeszcze ten statek na ktorym trzeba uruchomic silniki wlasnie teraz jestem na nim. Kto to jest mysza i gdzie. Czy mozna spiepszyc tak ta misje, ze juz nie ma mozliwosci jej zrobienia ? Kapitan nic nie mowi juz
Co do dokumentow to chyba je mam ale pisze mi ze mam znalesc kogos w cytadeli komu moga sie przydac, kto to i gdzie ?
Przy jednym z zaulkow siedzi para asari, z ktorymi mozna sie kulturalnie poklocic. To one.
Dziekuje bardzo, poszukam bo juz wszystko przeszukalem, podeszlem do kazdego i to dwa razy. Jeden gosc rzucil we mnie nawet ogryzkiem, bo stale do niego podchodzilem. Bylbym wdzieczny za ciut wiecej precyzji, np jaki poziom w cytadeli ( 26 czy 27 itd ) Ale i tak bardzo dziekuje za odpowiedzi
Ten najwyższy, chyba 27. Masz tam sklep z bronią, gościa mawiającego o RPG, reporterkę i klub nocny. Przy sklepie z bronią będzie stał Mysza, ale tylko jeśli wcześniej z Baileyem. Jego twarz masz w linku który zamieściłem wcześniej. Mysz ma bodajże brązowy roboczy strój. Jak dalej będziesz miał problem postaram się to jakoś rozrysować ze screenami.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Bardzo ci dziekuje Krix za pomoc. I raczej tak mam problem. Zaraz wszystko wytlumacze.

Moje misje ktorych nie zrobilem:

Dukumenty w cytadeli - nie ma nikogo tam szukalem wszedzie.
Syn Thana, nie wiem czy nie trzeba sie wrocic gdzies do tylu, nie mam juz pomyslow gdzie i jak go znalesc.
Zle zrobilem misje z ta corka tej nawiedzonej asari, czy tak mialo byc ale raczej widze ze nie, jak ja trzeba zrobic aby byla zaliczona ( misja, nie corka )

Jak miec romans z kims z zalogi i kto to ma byc ( widze ze brakuje mi tego medalu )

Dziwne, ze moglem poleciec na omega 4 bez tych misji, czy ma to jakis wplyw jak polece tam bez tych misji ?

Dzieki jeszcze raz za pomoc
Zacznę od końca. Niezaliczenie tych misji nie wpłynie na to, że grę ukończysz. Ryzykujesz śmiercią postaci którym misje lojalnościowe nie wyszły. Dla przykładu. Nie pomogłeś Samarze (ta asari), czy tam źle to jeśli zlecisz jej jakieś zadanie albo weźmiesz na koniec do walki to zginie. Jak ją zostawisz to jakąś szansę ma.
Romans. Nie wiem kim grasz. Jeśli facetem to masz do wyboru Tali (ta w maszynowni), Mirandę ( chyba wiesz gdzie jest) i Jack (to ta na dole z tatuażami). Z każdą jest dość podobnie, trzeba głównie zaznaczać te pozytywne (górne) odpowiedzi. Tylko zdecyduj się na jedną.
Jeśli grasz kobietą, to Jacub, Garrus i Thane właśnie. Sposób jest dokładnie ten sam.
Jak się to odbywa? Zaglądasz do wybranki/wybrańca i gadasz. Skończyła się rozmowa idziesz gdzieś polecieć. Wychodzisz ze statku wracasz i znów do celu pożądania. Tak w kółko aż dojdzie do tego, że dana osoba będzie chciała z tobą być. Ze 3 rozmowy może. Zawsze musi być wykonana misja lojalnościowa.
Dokumenty. Lądujesz na Cytadeli. Masz przed sobą korytarz. Przechodzisz go następnie na lewo. Będzie tam sklep z jedzeniem prowadzony przez Turianina. mijasz go i po prawej na umieszczonej w rogu kanapie siedzą dwie asari http://guides.gamepre...1130107406.jpg . Jak zagadasz możesz im te dokumenty przekazać albo wrócić na początek planszy (przed ten korytarz) i pogadać z kobietą od w punkcie kontrolnym.
Misja zabójcy. Tak wygląda Mysz- http://images.wikia.c...a/Me2mouse.jpg http://guides.gamepressure.com/masseffect2/gfx/word/1131074906.jpg . Pojawi się tylko wtedy gdy pogadasz z tym człowiekiem http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20091211112320/masseffect/images/6/6f/Captain_Bailey_ME2.png http://guides.gamepressure.com/masseffect2/gfx/word/1131074890.jpg .To właśnie Bailey. Trzeba zaznaczyć, że chce się rozmawiać o Kriosie (syn Thane'a). Wtedy pojawia się Mysza (Mouse) i po rozmowie znów do Baily'ego. On przyprowadzi podejrzanego do przesłuchania. Przesłuchasz go wedle tego co uważasz za słuszne, kilka uderzeń pomaga ale to nie jedyna droga. Potem gra automatycznie przeskoczy po filmiku. Będziesz na mastakch nad ulicą. Musisz śledzić Turianina http://guides.gamepressure.com/masseffect2/gfx/word/1131075031.jpg Co jakiś czas klikając że się go widzi. Potem już będzie filmik i dialog. Jeśli jakoś umiesz angielski to tu jest to wytłumaczone- http://guides.gamepressure.com/masseffect2/guide.asp?ID=9199

[Sorry za całe linki ale już o tej porze nie miałem siły walczyć z ich zamieszczaniem, coś mi przy necie siada. Mam nadzieje że sobie już poradzisz]
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Bardzo ci dziekuje Krix.

Jednak jedno jest pewne. Nie ma myszy, kapitan juz o kirku nie rozmawia. NIe ma assari z dokumentami.
Nie pomoglem samarze. Widocznie musze sie wrocic do tylu nie ma innego wyjscia.
W dadatku na statku tez juz nikogo nie ma chyba cos zawalilem.

Jakies wskazowki jak pomodz samarze i co trzeba mowic , czy po prostu trzeba probowac do znudzenia ?

Jeszcze raz dzieki za wszystko
Niestety widze ze gra mi wyciela niezly numer

Przestala zapisywac na 4 zapisie i na 9 godzinach gry
Nastepne zapisy ( tylko te expresowe mam od 53 godzin gry )
Nie wiem dlaczego gra nie robila wiecej zapisow normalnych ( tylko 4 )
Czyli ogolnie nie mam mozliwosci powrotu
Albo powrot prawie od poczatku eh lipa.
No tak widze ze zapisy sie same kasuja czyli trzeba wszystko robic od prawie poczatku powoli i dokladnie
To nie temat ogólny - jeden problem to jeden wątek. Ten, od którego nazwę wziął temat, rozwiązany. Zamykam.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
← Mass Effect
Wczytywanie...