[MA2] Leczenie

Mam pytanie. W 1 części mogłem się leczyć medi-żelem wciskając "f"
A jak w 2 części mam się leczyć jeśli mam lipe z życiem??
Odpowiedz
Możesz poczekać chwilę za zasłoną, żeby nikt cię nie trafiał i życie samo się zregeni. Alternatywnie, jak zdobędziesz kilka upgradów do ilości noszonego mediżelu to odblokuje się dodatkowy upgrade, który dodatkowo wylecza ciebie za każdym razem jak zarzucisz żelem. Przydatne na Insanity i trochę na Hardcore, ale szczerze mówiąc, po doświadczeniach z Insanity, Normala i Harda da się przejść na luzaku w ogóle bez potrzeby używania mediżelu kiedykolwiek.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia czwartek, 9 grudnia 2010, 22:26 napisał

Alternatywnie, jak zdobędziesz kilka upgradów do ilości noszonego mediżelu to odblokuje się dodatkowy upgrade, który dodatkowo wylecza ciebie za każdym razem jak zarzucisz żelem.

Czyli nie ma przycisku na klawiszu. No trudno lipa straszna ;/
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia czwartek, 9 grudnia 2010, 22:26 napisał

Alternatywnie, jak zdobędziesz kilka upgradów do ilości noszonego mediżelu to odblokuje się dodatkowy upgrade, który dodatkowo wylecza ciebie za każdym razem jak zarzucisz żelem.

Czyli nie ma przycisku na klawiszu. No trudno lipa straszna ;/
Odpowiedz
Ke? Jakiego przycisku, jakim klawiszu? Zgaduję, że nie przeszedłeś jeszcze tutoriala. Tam jest pokazane jak używać mediżelu. A każdą umiejętność możesz sobie przeciągnąć na pasek.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Jakiego przycisku? : na klawiaturze
Jakim klawiszu?: również na klawiaturze

Poprostu chciałem wiedzieć jak się leczyć, ale że trzeba czekać aż się życie zregeneruje to lipa. W 1 części w razi gdy miałęm malo hp to sam mogłem go używać. Nawet było w opcjach klawiatury w 1 części jak używać medi-żel. Pod guzikiem "E" A w 2 jużnie ma. Przez to gra staję się lekko draźniąca
Odpowiedz
A co to za problem przeciągnąć sobie leczenie na pasek skrótów i mieć go np. pod "7" albo pod "8"? Potem możesz w opcjach ten skrót sobie przestawić na "E" czy gdzie tam chcesz. Nie ma odgórnego przycisku, pod którym zawsze było leczenie. I chyba nie ma takiej potrzeby, bo chociaż mediżel leży dość gęsto, to używanie go na dłuższą metę oznacza jednak, że słabo idzie w drużynie. Teraz mediżel służy właściwie wyłącznie "podnoszeniu" padłych towarzyszy.

Teraz leczenie jest normalną umiejętnością, która korzysta z globalnego cooldownu.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dobra już po problemie. Jakośdo tego doszłem sam. Wystarczy użyć mocy JEDNOŚĆ i jesteśmy zdrowi.

Można zamknąć temat
Odpowiedz
dokładnie tak, było to w samouczku, jest w opisie skila, jest bodajże w codex'ie...
No ale po co szukać :<
"I Self Lord And Master"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Azet dnia piątek, 14 stycznia 2011, 10:29 napisał

No ale po co szukać :<


Właśnie po co jak jest forum.
Odpowiedz
← Mass Effect

Leczenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...