[DA1] Misje Dodatkowe

Witam. Piszę do Was, aby uzyskać małą pomoc w znalezieniu i ukończeniu kilku spraw w DA:O. A więc:

1. Misja Straż w Kresowisku - znalazłem wszystkie notatki ucznia w poszczególnych pokojach. Quest mi się aktywował dalej w Dzienniku, ale zgupiałem i nie wiem co dalej. Fakt, obadałem 3 POMNIKI w Sali Głównej (są one po prawej), ale nie wiem co dalej. Podchodziłem do nich w kolejności Lewy, Prawy, Środkowy - nic się nie działo. Natomiast przy dowolnej, innej kolejności "czytania" pomników nagle ubywało mi życie.

2. w/w pomniki u Maginów. Do czego one służą? Czy dobrze kminie,że mają powiązanie z SwK?

3. Gdzie są Miejsa o szczególnej mocy? Znalazłem w Wieży (stół w sali uczniów). A gdzie reszta?

4. Do czego służy np. drzewo w Redcliffe przy młynie i Namiot w Lesie Brecian przy którym stoi złodziej żołędzia?
Odpowiedz
1-2. No w dzienniku masz kolejnosc tykania tych pomnikow, jak Cie prad kopnie to zle, jaak nic sie nie stanie to dobrze, klikasz na 3 pomniki tak jak napisales lewy, prawy srodkowy, potem 4 pomnik masz pietro wyzej, klikasz, powinna sie pojawic notka, ze sie cos tam stalo. potem tam gdzie zwerbowales Wynn masz zejscie do piwnic klikasz pojawia sie bossik zabijasz i masz miedzy innymi miecz 2h Yusaris czy jakos tak

3. w lesie breicilan przy jednym z nagrobkow, w sali tronowej obok tronu w Orzammarze i tyle? czy jeszcze gdzies?
4. Jak masz psa w druzynie to obsikujesz nim te "ciekawe miejsca" i pies ma premie za znajomosc terytorium.

I nastepnym razem proponuje poszukac na forum, to wszystko juz bylo opisane. Ja napisalem z glowy, ale zeby konkretnie i dokladnie Ci wyjasnic sam bym musial poszukac, takze... szukaj:)


Gorsewion
Odpowiedz
Pokombinuje, poszukam )

A jeszcze z innej beczki:

5. Czy przydadzą mi sie do czegoś konkretnego diamenty, szafiry, fluoryty, rubiny itp itd? Czy ja to komuś będę musiał sprzedać czy może służy to tylko do alchemii??

6. Czarne fiolki - 1 z Orzammar zaliczona. Dużo tego jt?

7. Kasiązki typu Spiewniki, Glify Kleburasha, Opowieści o Ilurenie i inne "gadgety" z ekwipunku przydają się na cos?

1-2. Kminie.
3. Miejsc szukam, ale nie wiem gdzie. Podobno jt ich 4-5. Mam 1.
4. A dużo Psiak tych miejsc osikać musi?

Sorki za wypunktowanie, ale tak chyba lepiej człowiekowi się patrzy i czyta..
Odpowiedz
3. dobrze nie pamietam dokladnie, wiem ze powinienes miec gdzies to w notatkach napisane czy w dzienniku, jedno na pewno jest w orzammarze w sali tronowej i klikasz na tron, drugie w lesie breicilan (no pewnie zle nazwe napisalem) masz nagrobki, przy jednym z nich niedaleko wielkiego dębu ten co chce żołądź jest. a reszty nie kojarze niestety. Ogolnie TABuj to sie podswietli "Miejsce o szczególnej mocy"

4. No troche ich jest ale to nic nie daje jesli nie masz psa w druzynie, to tylko taki bonus dla niego ze lepiej walczy na obsikanych terenach;)

5. Ogolnie to jak masz w obozie wyslannikow od magow/templariuszy, elfow/wilkolakow czy krasnoludow to wlasnie krasnoludom przekazujesz te kamyczki, wtedy (nie pytaj kiedy bo nie wiem;p) przy koncowej walce beda mieli bonusy jakies czy cos w ten desen

6. nie kojarze o jakie fiolki chodzi wiec w tym Ci nie pomoge

7. sadze, aczkolwiek moge sie mylic, ze to tylko lore, dostajesz wpis do notatek i tam mozesz przeczytac zawartosc jesli Cie to interesuje;)


Gorsewion
Odpowiedz
Dzięki wielkie za pomoc.

Szkoda że tego cholernego ( 4 pomnika nie moge odszukać ((. Kurde, a obeszłem chyba wszystko w Pokojach Templariuszy od a do z
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bory6 dnia piątek, 10 grudnia 2010, 20:36 napisał

Dzięki wielkie za pomoc.

Szkoda że tego cholernego ( 4 pomnika nie moge odszukać ((. Kurde, a obeszłem chyba wszystko w Pokojach Templariuszy od a do z



Wieża Kręgu: Wielka Sala - Tu masz te 3 pomniki, klikasz:
1 z naczyniem
2 z mieczem uniesionym
3 z mieczem opuszczonym
4 pomnik z tarczą jest na środku mapki na tym samym poziomie, tylko pomnik jest tyłem do wejscia, gdy wchodzisz do środkowego pomieszczenia. Użyj Taba, wyświetli Ci się pomnik, kliknij na tarczę
Jak kopnie Cie prąd to zrobiłeś coś źle
Jak zrobiles dobrze, dostaniesz wpis do notatki, zejdz na dol, do pomeszczenia gdzie była Wynn na początku (Pokoje uczniów) i tam masz zejscie na dol, kliknij na drzwi i za Tobą pojawi się boss Szach Losu, zabicie go jak pisałem nagrodzi Cię m.in. dwuręcznym mieczem Yusaris (Smokobójca)

Jesli bedziesz miał z tym jakis problem to napisz.


Gorsewion
Odpowiedz
Misja ukończona. Ufff.

A czy da się tą grę ukonczyć w 100%?
U mnie stopień ukończenie gry wynosi 42%, lecz nie zrobiłem misji:
- miejsca o szczególnej mocy,
- Fala przestępstw - podobno koleś ma wrócić...
- Korenspondencja intrrupta,
- nie zabite są smoki,
- nie osikanem miejsc.

To wiem, że musze zrobić do Setki, ale co jeszcze? Dodatkowo nie mam przeczytanych wszystkich ksiąg i całej reszty z dziennika Therona 9dużo nie brakuje, ale zawsze są gdzieś braki).

Jestem przed Zjazdem Możnych i to ostatni gwizdek, żeby pobawić się w wędrowca...
Odpowiedz
100% można uzyskać po wielokrotnym przejściu gry, bo potrzebne są tu m.in. różne klasy, różne wybory przy misjach, romanse, zakończenia itp, itd. Też na początku byłam zdziwiona, że grę prawie miałam na ukończeniu, a tu nawet 50% nie było...

Odpowiedz
Sprawy załatwione.

Pora na Przebudzenie.
Odpowiedz
Ja mam jeszcze takie pytanko gdzie jest Jowan w Denerim ? (Tablica kantora-intencje Jowana).
miejsca szczególnej mocy moge pomóc ---> w obozie Dalijczykow na obok jednego z nagrobków, Elfy w Denerim maja na drzewie, i opuszczony budynek w denerim ma na krzesle.. o ile dobrze pamietam
Odpowiedz
nie ma go w całym lesie na terenie Elfów szukałem tam ostatnio magów krwi i na Jowana po drodze sie nie natknąłem wiec jednak bład.. trzeba go było zabić jak był w lochu
Odpowiedz
← Dragon Age

Misje Dodatkowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...