Ankieta dla studentów

Miałbym taką małą prośbę skierowaną głównie do studentów, których tu jest dość sporo. Poświęćcie minutkę i wypełnijcie tę o to ankietę potrzebną do pewnego (nudnego) projektu, od którego zależy zaliczenie pseudo-psychologicznych zajęć (psychologia na Ekonomii? kto na to wpadł?).

[url="brak"]ANKIETA ZAKOŃCZONA [/url]

Z góry dzięki.

:*
Odpowiedz
Psychologia przydaje się wszędzie ;p
Odpowiedz
A żeś zrobił tą ankietę tak, że ja ci wypełnić nie mogę.
Odpowiedz
Ej, a 1 rok drugiego stopnia to co ma zaznaczyć?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Magisterka
Odpowiedz
Dyskryminacja studentów zagranicznych.
Odpowiedz
I poszło:) choć teraz ze mnie marny student:P
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eirin dnia czwartek, 9 grudnia 2010, 14:29 napisał

Dyskryminacja studentów zagranicznych.


Jaka? Nie mogę teraz zobaczyć ankiety, ale powiedz, co w niej jest takiego nacjonalistycznego, że nie możesz jej wypełnić?

Poza tym mój wykładowca raczej nie uwierzyłby, że przeprowadziłem ankietę z osobą zamieszkującą tereny pozapolskie. Taką już mam u niego opinię.
Odpowiedz
Wpuścić Cię Młody na studia a Ty już jakieś ankiety i opinie profesorów o sobie masz. Dobrze, że nasza rodzicielka żyje w błogiej nieświadomości

A odnośnie ankiety to znajdźcie mi porządnego studenta który nie miał problemu z niezdanym kołem w pierwszym terminie albo chodził na wszystkie zajęcia ?

też przerabiałem psychologię... na polibudzie.
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
A ja przerabiam cały czas. Czy może raczej ona przerabia mnie?
Odpowiedz
← Karczma

Ankieta dla studentów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...