[Risen] Problem z zadaniami na bagnie

Mam problem z 2 zadaniami.
Pierwszy to taki, że nie mogę ukończyć zadania myśliwi mają wrócić do polowania czy jakoś tak mimo, że u wszystkich myśliwych zaliczyłem zadania.
Druga, nie mogę ukończyć zadania gorączka złota. Nie wiem co tu zrobić. Gadałem z tą babka Rachela ale nie mam z nią żadnych dialogów od czasu pokazania listu z haraczami

[Dodano po 3 dniach]

Skoro nikt nie pomógł to wątek do zamknięcia.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Fodro dnia czwartek, 2 grudnia 2010, 10:54 napisał


Druga, nie mogę ukończyć zadania gorączka złota. Nie wiem co tu zrobić. Gadałem z tą babka Rachela ale nie mam z nią żadnych dialogów od czasu pokazania listu z haraczami




Długo nie szukając, znalazłem w necie takie rozwiązanie:

Cytat

Wykonujemy zadania „Myśliwy mają wrócić do polowania”, „Robotnicy mają wrócić do pracy” oraz „Walka o władzę” i meldujemy o tym Racheli.


Bierzesz łopatę, i zaczynasz kopać w przeznaczonych do tego miejscach na bagnie. Te miejsca to uwypuklone grudy ziemi, przy których leży łopata.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tak znalazłem te 3 grudy ziemi, ale nic nie pomogło. Pewnie źle rozegrałem questy, w którymś coś źle a pewno zrobiłem
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Problem z zadaniami na bagnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...