[Falkon 2010] Gala nagrody literackiej im. Jerzego Żuławskiego na Cyber Falkonie 2010


Miło nam poinformować, że już po raz trzeci Falkon będzie gościł uroczystą galę nagrody literackiej im. Jerzego Żuławskiego. Odbędzie się ona 13 listopada wieczorem w auli Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. W trakcie gali zostaną wręczone statuetki wyróżnionym twórcom, po której odbędzie się dyskusja z udziałem laureatów oraz członków jury nagrody. Całość uświetnią występy artystyczne: koncert i przedstawienie teatralne. Więcej o nagrodzie dowiecie się ze strony nagrody target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">strony nagrody.

Pamiętaj – Cyber Falkon 2010 odbędzie się w Lublinie w dniach 11 – 14 listopada! Musisz tam być!

- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Nowości

[Falkon 2010] Gala nagrody literackiej im. Jerzego Żuławskiego na Cyber Falkonie 2010 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...