Krwawy Front

Cześć Wszystkim !

Chciałbym zachęcić Was do spróbowania sił w grze którą właśnie tworzę.
Nosi ona tytuł "Krwawy Front" i jest wojenną grą strategiczną w której zarządzacie

wojskiem i prowadzicie rywalizację z innymi graczami.

W przeciwieństwie do innych gier tego typu, Krwawy Front jest całkowicie darmowy,
nie musicie nic płacić, wysyłać żadnych sms-ów czy robić przelewów bankowych.

Gra powstaje z czystej pasji i ma sprawiać przyjemność graczom,
aktualnie jest w fazie zaawansowanej Bety i pomoc graczy bardzo przyda mi się aby ją dokończyć.

Mimo iż jest to Beta, Krwawy Front jest w 100% grywalny i nie sprawia żadnych problemów.

Zarejestrujcie się w Krwawym Froncie, aby;

* Wcielić się w przywódcę wojska i walczyć z innymi graczami
* Zdobywać kolejne poziomy rozbudowując swoją armię i przemysł
* Rywalizować z innymi graczami, rozwijając własną, unikatową taktykę
* Zakładać sojusze wraz z innymi graczami by zyskać jeszcze większa siłę
* Zdobywać kolejne części mapy aby stać się najpotężniejszymi przywódcami
* Spiskować, prowadzić zwiady i infiltrować bazy innych graczy
* Rozbudowywać swoją bazę i jej siły obronne
* Wykonywać zadania, awansować i zdobyć stopień Generała

Moją grę znajdziecie tutaj: www.krwawyfront.pl
Odpowiedz
Do rozbudowy bazy i wyprodukowania wojsk potrzebny jest olej i złoto.
Gra ogranicza produkcję oleju i otrzymywanie złota.
Nie zrażaj się tym jednak. Możesz bez żadnych ograniczeń zakupić medale,
które następnie wymienisz na co chcesz i będziesz najlepszy.
Zasada gry jest prosta. Kupuj medale i graj do woli.
Jakby co to zawsze możesz zakupić nowe medale.
Odpowiedz
gram w ta gre od poczatku i jest kilka niedomówien co do krwawego frontu obecnie gra ma wiecej bledów niz wersja beta ,mialy byc ograniczenia jezeli chodzi o kupno medali a jednak ich niema ,administrator gry zachowuje sie jak dyktator od czasu wyjscia gry z wersji beta .gra jest zle napisana od samego poczatku ,regulamin gry jak i forum jest skrutem i nic tak naprawde sie nie dowiesz konkretnego
Odpowiedz
witam, w grze trans81 i sebcios96 w realu seba , konta się pozbyłem ( sprzedałem ) podobnie jak aaronpl, siemka aaronpl, konto arona i moje było w top10, oprócz nas odeszło 5 graczy z top10 w tym 2 z top5. dlaczego, brak ulepszania gry, ostatnio zamieszanie rozpoczęte przez moderatora forum. admin olewa gre od 2 miesięcy. jest 13 tyś graczy, co z tego. w rankingu 0 pkt zaczyna się na 2226 miejscu ( a jeszcze konta po 1, 2, 15 ) pkt, kilka kont z top100 jest nieczynnych. gra ma dużo wad. nawet gracze nie wiedzą co to jest ,, zespół KF" czemu- się nie dowiemy kto jest w tym zespole, pzdr, nie warto, lepsza jest gra desertblitz polecam
Odpowiedz
znowu ja ninjpl tak zachęcał do gry w KF a sam w to nie gra od kilku miesięcy, ta gra wciąga na początku ale później ( po co o tym mówic
Odpowiedz
Ciekawe od kiedy ty byles w top 10
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Krwawy Front - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...