Bijemy rekord!

Siedzę sobie, przeglądam statystyki i patrzę: najwięcej użytkowników 185. Toż to skandal! Ogłaszam przeto mobilizację. Proponuję, by w sobotę, 7 sierpnia, około godziny 20, dokonać zmasowanego ataku na forum i posłać statystykę w kosmos. Bracia, jeżeli się nam powiedzie, dzień naszego zwycięstwa zostanie zapamiętany, aż po sam Sąd ostateczny i jeszcze kilka dni później!
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rangramil dnia piątek, 30 lipca 2010, 19:33 napisał

Siedzę sobie, przeglądam statystyki i patrzę: najwięcej użytkowników 185. Toż to skandal! Ogłaszam przeto mobilizację. Proponuję, by w sobotę, 7 sierpnia, około godziny 20, dokonać zmasowanego ataku na forum i posłać statystykę w kosmos. Bracia, jeżeli się nam powiedzie, dzień naszego zwycięstwa zostanie zapamiętany, aż po sam Sąd ostateczny i jeszcze kilka dni później!

A ja się pisze. Stawia się na rozkaz Morton krasnoludzki wojownik.
Odpowiedz
W moje urodziny? Bardzo fajnie, zróbcie mi niespodziankę.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Hmm, coś słabo z deklaracjami obecności. Liczyłem, że jest w was wola walki, ludzie! Skopmy ten rekord!
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Przyjęto, że milczenie oznacza zgodę Pojawię się, jak będę mógł, chociaż pobicie rekordu i tak w głównej mierze zależy od gości
Odpowiedz
A dałoby radę zrobić z tego news? Wiadomo, że taki nalot wpłynie pozytywnie na ogólną statystykę forum i całego portalu. A ludzie lubią spędy .

I czy można tak przerobić system, by można było sprawdzić, kto dokładnie pomagał ustanawiać rekord (w sensie wyświetlało nazwy użytkowników)?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Nie trzeba przerabiać systemu, za każdym razem wyświetla Ci się linijka:
"

Cytat

Ikona28 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut) | 4 użytkowników, 24 gości, 0 anonimowych | wyświetl według: ostatniego kliknięcia lub nazwy użytkownika
"
Odpowiedz
Chodzi mi o tych, co ustanowili rekord. Żeby ci śmiali bohaterowie zapisali się na kanwach historii do momentu, kiedy inna grupa dzielnych śmiałków zdeklasuje ich wyczyn...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
No też właśnie Tar napisał, że nie trzeba nic przerabiać. O odpowiedniej porze po prostu skopiuje się listę aktualnie przebywających na forum i tyle.

Można z tego zrobić newsa, w sumie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zrobienie z tego pseudo-propagandowego newsa przyciągneło by więcej chętnych. Pozatym każdy może poprosić kolege(koleżanke) lub rodzeństwo żeby było na forum w sobote.
Odpowiedz
Aktualny rekord:

Cytat

Najwięcej aktywnych
205
dnia 01 kwiecień 2011 - 04:14


Kto jest za tym aby go pobić?
Odpowiedz
Teraz to lud gnuśny brakuje prawdziwych bohaterów. Ogólnie będzie ciężko. ;(
Odpowiedz
Myślę, że warto by spróbować jeszcze raz bo u mnie maximum aktywnych użytkowników wynosiło 98!!! w porównaniu do tego co mówicie to rzeczywiście skandal! co Wy na to, żeby spróbować pobić rekord np. w sobotę, 14 lipca 2012r? nie liczę na to, ze dużo osób się zgłosi, bo na razie nie jestem dobrze oceniany na forum (przynajmniej takie mam wrażenie że ostatnio ciągle podpadam) ale spróbować nie zaszkodzi. Czekam na odpowiedzi.
Odpowiedz
Sobota to 14 akurat, wiem bo mam wesele w rodzinie dlatego bym odpadł. Jeśli chcielibyśmy dokonać mobilizacji, to trzeba by chyba zrobić to poza sezonem wakacyjnym oraz wcześniej przygotować. Dla przykładu jakiś felieton o jednoczeniu nerdów potem ankietę jakiś konkurs, sesję forumową. Zaangażujemy ludzi w inne aktywności to się zjawią przy okazji. Tylko to wymaga pracy a jako czołowy leń tego kraju wiem jak ciężko się do niej ogarnąć.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Wchodzę na stronę główną gexe. Patrze w ,,ostatnio na forum'': ,,Bijemy rekord!'' Myślę ,,Kto odświeżył ten temat? Pewnie Bard Card''. Sprawdzam: Bard Card. Mission Completed.


Inicjatywa fajna, ale to raczej tu nie wypali. Za mało userów by było nawet jakby wszyscy aktywni wzięli w tym udział. Chyba, że ściągnęlibyście jeszcze na forum co najmniej stu kilkudziesięciu gości.
Odpowiedz
Widać że Raven Captain jest przewidujący :Pale i ja jestem bo tak jak wspomniałem nie myslałem ze ten pomysł wypali ale raz sie żyje i próbować trzeba. (Przy okazji skoro Raven myślał że to ja tak napisałem widać cieszę się popularnością na forum :P:P)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bard Card dnia środa, 11 lipca 2012, 09:07 napisał

(Przy okazji skoro Raven myślał że to ja tak napisałem widać cieszę się popularnością na forum :P:P)

Wiesz, userów którzy jeszcze się tu udzielają można by na palcach policzyć. Więc nietrudno wszystkich spamiętać i wiedzieć co, kto i gdzie
Odpowiedz
← Użytkownicy

Bijemy rekord! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...