GejmExowy Test Osobowości

Powiedz to mojej pani prof. zw. dr hab. u której będę miał poprawkę we wrześniu
Odpowiedz

Cytat

Diego

Szczerość, prostolinijność, towarzyskość, otwartość - to cechy, które dobrze opisują Twój charakter. Unikasz konfliktów, jeśli to możliwe, a gdy już Cię dosięgają, starasz się rozwiązać je przede wszystkim przy użyciu mózgu, wykorzystując inne mięśnie dopiero w ostateczności. Potrafisz zachować równowagę między powagą a żartem. Choć jesteś ostrożny i czasem nieufny, wykazujesz się prawdziwą wiernością i oddaniem wobec przyjaciół. Pomimo materialistycznego podejścia do życia, nie cechuje Cię hedonizm ani brak zasad moralnych. Zdarza Ci się podejmować drastyczne decyzje, lecz robisz to z zachowaniem obiektywizmu i zimnej krwi.



no no, całkiem całkiem:)
"ah jak to różnie się pija...alkohol kąsa jak żmija"
Odpowiedz

Cytat

Król Lisz

Twoja osobowość jest jasno zdefiniowana i stabilna: jesteś zły, nikczemny, plugawy, okrutny, bezlitosny, niegodziwy, aspołeczny i sadystyczny. Alienujesz się od świata, którego nienawidzisz, dążąc do realizacji swoich nihilistycznych poglądów poprzez niszczenie wszelkiego życia, budowanie armii nieumarłych, sprzedawanie swej duszy i inne radosne praktyki. Władza jest Twoim priorytetem, przebiegłość zaś - środkiem jego realizacji. Nie masz przyjaciół (nawet niewidzialnych), sumienia ani poczucia humoru. Samokontrola również nie należy do Twych najmocniejszych cech. Wyjdź ze swojej wieży i udaj się do najbliższej poradni psychologicznej.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Cytat

Wyjdź ze swojej wieży i udaj się do najbliższej poradni psychologicznej.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Leliana
Twą największą siłą jest wiara, którą pokładasz w Opatrzności, swych ideałach i otaczających Cię ludziach. Tak mocna zewnątrzsterowność wywołuje jednak niepewność siebie i niezdecydowanie. Masz problem z oceną własnych możliwości rozwiązania problemów oraz zmiany na lepsze własnego charakteru. Ekstrawersja i romantyzm znajdują upust w układaniu i wykonywaniu pieśni oraz opowiadaniu baśni. Czynności te pozwalają Ci oderwać się od problemów codzienności, takich jak hordy piekielnych kreatur pustoszących świat wokół Ciebie i podobnych kłopotów, które starasz się trzymać i załatwiać na dystans.

I czuj tu się męski.
PS: Super pomysł z tym testem.
Odpowiedz

Cytat

Diego

Szczerość, prostolinijność, towarzyskość, otwartość - to cechy, które dobrze opisują Twój charakter. Unikasz konfliktów, jeśli to możliwe, a gdy już Cię dosięgają, starasz się rozwiązać je przede wszystkim przy użyciu mózgu, wykorzystując inne mięśnie dopiero w ostateczności. Potrafisz zachować równowagę między powagą a żartem. Choć jesteś ostrożny i czasem nieufny, wykazujesz się prawdziwą wiernością i oddaniem wobec przyjaciół. Pomimo materialistycznego podejścia do życia, nie cechuje Cię hedonizm ani brak zasad moralnych. Zdarza Ci się podejmować drastyczne decyzje, lecz robisz to z zachowaniem obiektywizmu i zimnej krwi.


Świetny test, gratuluję
Odpowiedz

Cytat

Geralt z Rivii
Istnieje w Tobie dziwna dychotomia - zabijasz przeróżne magiczne kreatury z nieludzką wprawą i bezwzględnością, lecz Twoja inteligencja (zarówno umysłowa jak i emocjonalna), jest bardzo wysoka. Choć starasz się wieść proste życie i zachowywać neutralność wobec konfliktów, nie godzisz się na łamanie zasad stanowiących podstawę Twojego "ja". Bliżej Ci do introwertyzmu niż do ekspresywności i wylewności, lecz Twoi przyjaciele bardzo Cię cenią. W testach plam atramentowych Rorschacha za każdym razem dostrzegasz potwory. To dość ciekawa przypadłość. Skutkuje ona czasem zabijaniem ludzi łamiących ogólnie przyjęte normy moralne, którzy w ten sposób uzewnętrzniają swą potworność. Uważaj na magię, depresję i nie trać humoru.


To już wiem, dlaczego ludzie tak się dziwnie na mnie patrzą
Odpowiedz
Taaak, Cou. Właśnie po Tobie się tego spodziewałem
Odpowiedz

Cytat

Aarin Gend

Jesteś obserwatorem - cierpliwym, niezwykle opanowanym, systematycznym. Twa ciekawość przeradza się niekiedy we wścibstwo, gdy zaczynasz podsłuchiwać, podglądać czy śledzić różne osoby. Zdobywane informacje służą jednak nie Tobie, lecz innym. Potrafisz świetnie zorganizować ludzi, którzy zbierają dla Ciebie nową wiedzę oraz cieszysz się ich szacunkiem, samemu również szanując zarówno swych przyjaciół i wrogów. Tych pierwszych masz niewielu, dobierasz ich sobie bardzo starannie i są Ci niezwykle oddani. Choć Twa towarzyskość jest niepokojąco niska, wśród tych, którzy Cię znają panuje ogromne uznanie dla Twej wierności wyznawanym przez Ciebie zasadom i zaskakującej otwartości na potrzeby innych.


Może i tak...
Odpowiedz
Wszyscy czekamy niecierpliwie na Nazina
Odpowiedz

Cytat

Geralt z Rivii

Komentarz autora postu: Taa.
Odpowiedz

Cytat

Wszyscy czekamy niecierpliwie na Nazin
Ja nie
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

Diego

Szczerość, prostolinijność, towarzyskość, otwartość - to cechy, które dobrze opisują Twój charakter. Unikasz konfliktów, jeśli to możliwe, a gdy już Cię dosięgają, starasz się rozwiązać je przede wszystkim przy użyciu mózgu, wykorzystując inne mięśnie dopiero w ostateczności. Potrafisz zachować równowagę między powagą a żartem. Choć jesteś ostrożny i czasem nieufny, wykazujesz się prawdziwą wiernością i oddaniem wobec przyjaciół. Pomimo materialistycznego podejścia do życia, nie cechuje Cię hedonizm ani brak zasad moralnych. Zdarza Ci się podejmować drastyczne decyzje, lecz robisz to z zachowaniem obiektywizmu i zimnej krwi.


O.
Świetny test
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz

Cytat

Magister

Poza niebywałą inteligencją i niezachwianą pogodą ducha typowe dla Ciebie są także skłonności do wchodzenia w konflikt z prawem oraz nieprzeciętne skurwysyństwo. Rzeczy takie, jak konwenanse, etyka czy aprobata społeczna nie mają dla Ciebie żadnego znaczenia. W swych egoistycznych działaniach jesteś bardzo metodyczny i precyzyjny. Bardzo cieszy Cię potwierdzanie wyższości własnego "ja" nad innymi. Być może zaniedbania pegagogiczne z okresu dzieciństwa zaowocowały u Ciebie pogardą dla wszelkich zasad, a także skrywaną niepewnością siebie, przejawiającą się w skłonności do unikania zagrożenia, zwanej popularnie tchórzostwem.


:] dobry teścik, dobry :]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia poniedziałek, 19 lipca 2010, 10:56 napisał

Ja też powinienem być Magistrem. Wiktul, you bastard...

Kress ty na magistra się nie nadajesz.
Odpowiedz
Morton, po raz kolejny zaskakujesz mnie swoją przenikliwością i znajomością mojej osoby. Marnujesz się, wykorzystaj gdzieś indziej swój talent
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia poniedziałek, 19 lipca 2010, 16:23 napisał

Morton, po raz kolejny zaskakujesz mnie swoją przenikliwością i znajomością mojej osoby. Marnujesz się, wykorzystaj gdzieś indziej swój talent

Dziękuje za uznanie. Ten talent się nie zmarnuje.
Odpowiedz
← Użytkownicy

GejmExowy Test Osobowości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...