Zakończenie konkursu Smoczych Kości oraz nowy konkurs!


smocze kości

Kolejny konkurs zakończony. Dzięki Domowi Wydawniczemu REBIS aż do pięciu z was trafią egzemplarze książki pt. "Smocze kości".

Lista zwycięzców:

  • Diana S. z Krakowa
  • Małgorzata S.-K. z Krakowa
  • Roman K. z Poznania
  • Katarzyna P. z Poznania
  • Dorota S. z Łodzi

Serdecznie gratulujemy! Mamy również coś na przeprosiny za opóźnienie w ogłoszeniu wyników. A mianowicie... Tak, tak – kolejny konkurs. Wierzcie lub nie, ale ponownie możecie wygrać Starcie Demonów, dzięki wydawnictwu Jaguar! Książki czekają na sześciu właścicieli. Wystarczy odpowiedzieć tylko na parę łatwych pytań. Proste? Jasne, że tak. Zapraszamy więc pod ten adres i życzymy szczęścia!

Poprawne odpowiedzi do Smoczych kości:

1. Co nie zgadza się na tylnej okładce?

  • Imię boga wyznawanego przez bohatera

2. Co nadaje moc smoczym okrętom?

  • Duch smoka

3. Ile było smoków Vektii?

  • 5

4. Para autorów to:

  • Mężczyzna i kobieta

5. Innym znanym cyklem autorów jest:

  • Dragonlance


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dobra rada ode mnie: książkę odstawić na wysoką półkę, żeby nie kusiło jej otwierać.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
a to dlaczego? książka tak fajna czy tak słaba ?:>
Odpowiedz
Czy ksiązki zostały już wysłane? Bo do mnie jeszcze nic nie doszło... chyba że to jakiś inny Roman K, z Poznania wygrał. prosił bym o jakies info :>
Odpowiedz
← Nowości

Zakończenie konkursu Smoczych Kości oraz nowy konkurs! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...