[Star Wars: The Old Republic] „Star Wars: The Old Republic” - kolejny, świetny zwiastun!


BioWare znów pozamiatał, jeżeli chodzi o nagrodę w kategorii najlepszy i najbardziej ekscytujący zwiastun na targach E3. Tegoroczny trailer wysokobudżetowego MMORPG „Star Wars: The Old Republic” jest prawdziwym filmowym majstersztykiem, który ogląda się z prawdziwą przyjemnością, doceniając kunszt artystów, którzy go stworzyli. Genialna muzyka, wgniatająca w fotel akcja i znakomite sceny walki – tego możecie oczekiwać po ponad pięciominutowym zwiastunie produkcji.

Jak widać, 2010 rok należy do Jedi i dziarskich żołnierzy Republiki, bo na poprzednich targach to Ciemna Strona Mocy skopała tyłki „dobrym chłopcom”. „Nie ma akcji, bez reakcji” – jak to mawiał Sir Isaak Newton i tym razem Sithowie się doigrali. Wszak nadzieja umiera ostatnia.

Warto wspomnieć, że już o 23:00 naszego czasu odbędzie się konferencja Electronic Arts, na której ten (i nie tylko ten) tytuł zostanie szerzej zaprezentowany. Mniam! Już zacieram ręce!

Odpowiedz
Cudowne. Prawdziwy majstersztyk. Takie filmy z jednej strony zachwycają, z drugiej przerażają możliwościami zastąpienia prawdziwych aktorów. Oto dowód na to, że gry mogą być naprawdę dziełami sztuki. Blizzard by się nie powstydził, a ja się ślinię na premierę jeszcze bardziej.

A żeby ktoś nie pomyślał, że to jedyna produkcja z cyklu "SW", gdzie tak się przykładają do grafiki, to tu macie pokrewny trailer http://www.youtube.co...?v=7Zm7Ed0jhMY
Odpowiedz
Ładne, naprawdę ładne Dobrze wykonane, mucha nie siada, nie ma się czego przyczepić.
Odpowiedz
Genialne, przepiękne, bardzo dobra choreografia
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
no ten trailer jest super, jest jednym z najlepszych jakie widziałem :] nie mogę się doczekać tej gry
Odpowiedz
← Nowości

[Star Wars: The Old Republic] „Star Wars: The Old Republic” - kolejny, świetny zwiastun! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...