[MUZYKA] Proletaryat

Czas zacząć szerzyć na forum dobrą muzykę Ten polski zespół gra bardzo fajnego, choć na pewno nie dla wszystkich przystępnego, punk rocka/heavy metal. Jeżeli komuś nie podoba się bardziej znane KSU, to przy tej grupie długo miejsca również nie zagrzeje. Informacje o nim pozwolę sobie odpuścić, bo każdy wie, jaki jest adres wikipedii. Polecam naprawdę wszystkie kawałki, oprócz tych z najnowszej płyty. Moim zdaniem jest słaba, nie trzyma dawnego poziomu i w ogóle nijak przypomina Prolataryat. Kilka świetnych kawałków:

* Czarne Szeregi
* Ofiarny Stos
* Tienanmen
* Proletariat
* Jak Ptak
* Hej Naprzód Marsz
* Red Rain
* Srajmy
* Wystarczy Iskra

Ok, starczy, bo mógłbym tutaj całą dyskografię zalinkować


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Znam i często słucham. W końcu to pobliski zespół, który gra naprawdę dobrą muzykę. Zgadzam się, że ostatnia płyta jest niewypałem. Nagrana pewnie pod naciskiem wytwórni.
No i ciekawostka - nie ma jak sztandarowa moja piosenka w momencie, gdy mam za dobry humor - klik.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Oj tak, Przemijanie to też kawał dobrego tekstu i muzyki. A pomyśleć, że dowiedziałem się o tym zespole szperając po starych kasetach starszego brata


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Proletaryat - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...