[MA1] Problem z planetą Therum

Witam serdecznie ponownie. Niestety znowu mam problem. Mianowicie wylądowałem sobie n planecie Therum. Po fakcie dowiedziałem się że jest to planeta głównego wątku. Tego tematu jeszcze nie poruszyłem, więc postanowiłem sobie na niej wylądować. Moj problrm jest dość dziwny, gdyż nie mogę teraz ani ruszyć wątku, ani też powrócić na Normandie. Niestety zawaliłem również z savami, gdyż mam tylko szybki i auto zapis. Więc utknąłęm w martwym punkcie. Moje pytanie, czy można jakoś stamtąd się wydostać? Z góry dziekuję, choć czuję, że będę musiał zacząć od nowa .
Odpowiedz
Nie bardzo. Na planecie Therum, jak możesz przeczytać sobie w dzienniku, masz odnaleźć dr Liarę T'soni. Większość graczy robi to zadanie zaraz na początku. Nie jest to lokacja ani długa ani specjalnie trudna, poza może końcową walką, która jest naprawdę irytująca. Jeśli zrobisz ten quest, fabuła ruszy tylko minimalnie do przodu i będziesz mógł wrócić do wcześniej rozpoczętych zadań.

Wydaje mi się to niemożliwe, żebyś nie miał zadania na Therum jesli możesz tam wylądować. To zadanie dostajesz zaraz prędziutko, podczas swojej pierwszej wizyty na Cytadeli. Proponuję, żebyś włączył grę, odpalił dziennik, a następnie spojrzał na misje. Pamiętaj o przełączeniu zakładki "Assignments" na "Missions". Tam powinieneś mieć quest "Find Liara T'Soni", względnie jego polskie tłumaczenie. Jeśli masz - gaz do dechy i powodzenia. Jeśli nie, to to jest chyba jakiś katastrofalny burak gry.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
No tak stare przysłowie mówi "ślepy w karty nie gra", tak samo ja powienienem baczniej czytać mapy, i wiedziałbym dużo wcześniej,że do rafinerii prowadzi, NIE GŁÓwNA (jak przypuszczałem wcześniej) brama, tylko jest droga boczna prowadząca do niej. Dlatego też sądziłem, że utknałem. Dziekuję bardzo ponownie za szybką odpowiedź i pomoc.
Odpowiedz
← Mass Effect

Problem z planetą Therum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...